LKF neleis Rusijoje ar Baltarusijoje rungtyniaujantiems atletams atstovauti rinktinėms (2)

Gegužės 10 d., 14:15
LKF neleis atstovauti rinktinėms tiems, kas turės sąsajų su Rusija (BNS nuotr.)
LKF neleis atstovauti rinktinėms tiems, kas turės sąsajų su Rusija (BNS nuotr.)

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Visuotinės konferencijos metu buvo pritarta projektui dėl atstovavimo Rusijos Federacijos ar Baltarusijos Respublikos sporto subjektams.

Nutarimu siekiama žaidėjams bei treneriams, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai ir po 2022 m. birželio 1 d. faktiškai rungtyniauja/treniruoja nacionalinėse ar tarptautinėse varžybose, organizuojamose Rusijos Federacijos ar Baltarusijos Respublikos krepšinio/sporto organizacijų, ir/arba faktiškai rungtyniauja/treniruoja Rusijos Federacijos arba Baltarusijos Respublikos krepšinio klubuose, neleisti atstovauti Lietuvos nacionalinėms krepšinio rinktinėms.

Minėtose šalyse–agresorėse šiuo metu nerungtyniauja nė vienas Lietuvos krepšininkas. Tiesa, prasidėjus intensyviajai karo Ukrainoje fazei Rusiją palikusį Marių Grigonį vis dar saisto sutartis su Maskvos CSKA.

Antradienį „Krepšinio namuose“ Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) metinė konferencija. Jos metu LKF prezidentas Vydas Gedvilas pristatė savo veiklos ataskaitą už 2021 metus, o audito kompanijos atstovai pateikė LKF finansų ir veiklos audito išvadas. Taip pat buvo svarstomi kiti, krepšinio visuomenei aktualūs klausimai.

J.Vainauskas: kodėl paliko „Lietkabelį“, kaip rado Čanaką, kodėl dirbo su „BeoBasket“ ir kaip su „Žalgiriu“ varžėsi dėl Jankūno parašo


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
NBA