LKL snaiperį Ž.Šeštoką įveikė SKM auklėtinis (2)

Vasario 17 d., 15:52
A.Venskus pranoko Ž.Šeštoką (S.Čirbos nuotr.)
Šaltinis: SKM

Sekmadienio popietė ypatinga buvo dėl dviejų priežasčių – Vasario 16-oji lietuviams žymėjo valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną, o Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniams toji diena tapo mūšio lauku, kuriame geriausi snaiperiai, baudų metikai, estafečių dalyviai, geriausius įgūdžius turintys ir tiesiog „laimės kūdikiai“ Žygimanto Augusto progimnazijoje susirungė tarpusavyje, siekdami įrodyti, ko išmoko per praėjusius metus.

Didžiajame „Ozo snaiperio“ konkurso finale, kuriame susikovė vyriausi SKM krepšininkai, čempionu tapo Gintaro Šerkšno auklėtinis Augustinas Venskus, rungtyniaujantis „SKM-Leoviros“ ekipoje. Šis vaikinas pademonstravo neįtikėtiną taiklumą ir turėdamas 10 metimų sugebėjo 7 kartus sėkmingai paleisti kamuolį į krepšį bei įveikti savo varžovą superfinale.

Tai dar nebuvo pabaiga. Jam iššūkį metė pripažintas LKL snaiperis Žygimantas Šeštokas.„Labai taiklus metikas ir turi gerą techniką“, – prieš dvikovą sakė Ž. Šeštokas. SKM ir LKL snaiperių dvikovoje Augustinas, pataikęs 6 tolimus metimus iš dešimties, aplenkė Ž. Šeštoką ir įrodė esąs neįtikėtinai taiklus krepšininkas.

REKLAMA

„Tiesiog daug dirbau, o rezultatai atėjo palaipsniui. Taiklią ranką tikriausiai paveldėjau iš tėvų. Malonu gauti apdovanojimą, ypač kai laimėjau prieš LKL žvaigždę“, – sakė SKM auklėtinis A. Venskus.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


Gairės: skm, Šeštokas, venskus
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą