"LKL Žvaigždžių diena" vyks Klaipėdoje (7)

Gruodžio 13 d., 11:51
lkl logo 11 beko
lkl logo 11 beko
Šaltinis: Vakarų ekspresas

Klaipėdos krepšinio pasaulyje - neeilinis įvykis: pirmą kartą šalies istorijoje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) "Žvaigždžių dieną" planuojama surengti Vakarų Lietuvoje.

Renginys, kuriame turėtų spindėti ryškiausios Lietuvos krepšinio žvaigždės, numatomas 2012 metų kovo 3 dieną "Švyturio" arenoje.

Kol kas apie tai LKL jokios informacijos neplatina.

"Vakarų ekspreso" žiniomis, išsamiai pranešti apie šį renginį ir jame planuojamus siurprizus ketinama tik kitų metų sausio pradžioje. Taip pat dar nėra pradėti platinti ir bilietai.

Planuojama, kad bilietai prekyboje pasirodys 2012 metų sausį.

Tarp krepšinio specialistų sklinda kalbos, kad Klaipėda pasirinkta dėl kompaktiškos ir jaukios "Švyturio" arenos.

Anot Klaipėdos krepšinio federacijos prezidento Algirdo Vaicekausko, kad mūsų mieste organizuojamas tokio rango renginys - tai didelis įvertinimas.

"Džiugu, kad krepšinio atstovai šį renginį patikėjo Klaipėdai. Kita vertus, tokį renginį seniai galėjome organizuoti uostamiestyje, tačiau neturėjome didžiulės arenos. Dabar situacija pasikeitusi - "Švyturio" arena tam puikiai tinka, - kalbėjo A. Vaicekauskas.

- Tai bus mums naujas iššūkis. Turime visas sąlygas rengti aukščiausio lygio krepšinio turnyrus, norėtųsi, kad Klaipėdai būtų patikėta organizuoti ir daugiau grandiozinių bei visai Lietuvai svarbių krepšinio renginių. Vienas iš jų galėtų būti ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Didžiosios taurės finalinis turnyras. Klaipėdiečiai gali sutraukti ne ką mažiau žmonių, nei Kaunas ar Vilnius", - pridūrė jis.

Paulius Matulevičius, "Vakarų ekspresas"

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams

7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti