Lyderį išskyręs J.Zdovcas: neskaitant Nebo, mums trūko kietumo ir atletiškumo (17) VIDEO interviu

Spalio 13 d., 23:43
J.Zdovcas apžvelgė pirmąjį mačą (Žalgirio nuotr.)
J.Zdovcas apžvelgė pirmąjį mačą (Žalgirio nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Trenerį pakeitęs Kauno „Žalgiris“ prasto starto Eurolygoje neatsikratė ir trečiąją nesėkmę patyrė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“.

Po rungtynių Martiną Schillerį pakeitęs Jure Zdovcas apžvelgė pozityvius ir negatyvius aspektus bei neslėpė nerimo prieš antrąjį dvigubos savaitės mačą.

„Po rungtynių niekada nėra gerai dalintis greita nuomone... Nežaidėme nei blogai, nei puikiai. Buvome rungtynėse 38 minutes ir tai nėra lengva. Lemiamu metu mums pritrūko kokybės, kietumo ir pasitikėjimo. Neturėsime daug laiko rungtynių analizei, nes po dviejų dienų vėl žaisime, bet teko susidaryti bendrą paveikslą, kuriame buvo ir gerų dalykų, o ties kitais reikės dirbti“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Kas kėlė daugiausiai problemų puolime?

– Žinote, kad „Crvena Zvezda“ žaidžia labai kietai, išstumia iš norimų pozicijų, o kartais ir mes stokojome papildomo perdavimo. Neturime žaidėjo, kuris galėtų užbaigti prasiveržimus taškais iš po krepšio. Neradome lengvų metimų, žinojome, kad to nereikia tikėtis. Galų gale, neatsikovojome kelių kamuolių, kurie galėjo nulemti rungtynes.

– Kurie dalykai komandos žaidime jums patiko?

– Kiek pakeitėme gynybą prieš pikenrolą ir ji veikė neblogai. Varžovai taip pat turėjo dėl kiekvieno metimo. Kai kurie žaidėjai demonstravo lygį, kurio iš jų ir noriu. Mums trūksta žaidėjų, Joffrey Lauvergne‘as šiandien irgi būtų labai padėjęs kietumu ir kova dėl kamuolių. Nenoriu nieko sakyti per anksti, bet turime smulkių traumų. Nielsas karščiavo ir nežinojome, ar galės žaisti, o mums yra svarbus kiekvienas žaidėjas.

– Nielsas Giffey žaidė ir kaip sunkusis krašto puolėjas, ar jums patiko kaip tai veikė?

– Jis gali žaisti keliose pozicijose, šiandien dėl varžovų žaidė taip, plėtė puolimą ir pataikė iš toli. Man jis labai patinka, geras žaidėjas, daugeliui trenerių patiktų jį turėti.

REKLAMA

– Joshas Nebo sukūrė gražių epizodų...

– Klausėte apie gerus rungtynių aspektus – Joshas yra vienas iš jų. Tokioje atmosferoje nesunku greitai pavargti, gal šiandien ir perlaikiau jį aikštelėje. Rungtynės tęsiasi 40 minučių ir išbandėme daug ko, mačo pabaigoje pastatėme Tylerį „penktuoju numeriu“, nes reikėjo greitų taškų ir bandėme plėsti puolimą, bet tai nesuveikė.

– Kiek per kelias dienas pavyko pakoreguoti komandos žaidimą?

– Pakeitėme gynybą ir man patiko, kaip tai veikė. Puolime buvome kiek pasimetę, nors teoriškai žinau sistemas, rungtynių metu greitai apsispręsti nebuvo lengva, bandžiau lengvą korekciją minutės pertraukėlės metu, bet aikštėje jį įgyvendinta nebuvo. Net jei įgyvendintume tai, nemanau, kad tai būtų suveikę, nes varžovai išstumdavo mus iš pozicijų.

– Emmanuelis Mudiay mažai žaidė po ilgosios pertraukos, kokia yra jo situacija?

– Žinoma, visi norime iš jo daugiau. Geras vyrukas, puikus žaidėjas ir žinome, ką jis sugeba. Šioje pozicijoje turime keturis žaidėjus, joje galime išbandyti ir Nielsą, nes reikėjo tvarkytis su stipriais varžovais. Sunkios rungtynės, bet tai tik vienas mačas, o pamačius, kad jis nepagauna savo ritmo, žais kiti.

REKLAMA

– Kokius pokyčius norėsite įvesti penktadienio mače?

– Būtų kvaila kažką drastiškai keisti, nes neturime tam laiko. Kitas klausimas – žiūrėsime, kas galės žaisti. Matau keistinų dalykų, galimų korekcijų puolime, bet žaidėjams prisitaikyti nebus lengva. Kai kurie metimai gal buvo išmesti per anksti, ar pritrūkdavo papildomo perdavimo. Dirbsime ties tuo, nes taškus reikia rinkti. Mums trūko ir kietumo, atletiškumo, išskyrus Joshą. Kaip ir sakiau, neatvykau čia verkti ir ieškoti problemų, atvykau jas spręsti.

– Yra žaidėjų, kurie gali nežaisti penktadienį?

– Taip, bet pažiūrėsime dėl to. Šiuo metu neturiu informacijos iš medikų, tikimės, kad ir Jankūnui nieko rimto nenutiko.

Dvigubą savaitę žalgiriečiai užbaigs dar vienu išvykos maču, apsilankydami Pirėjo „Olympiacos“ tvirtovėje.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: „Žalgirio“ pasikeitimai ir galimi naujokai. Spausk ir žiūrėk >>


17 komentarai
Naujausi komentarai (17)
Geriausiai ivertinti (17)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL