Lyderius išbarstę „Heat“ leido nutrūkti prasčiausiai lygos serijai

Gruodžio 20 d., 08:28
S.Bey'us vedė autsaiderius į pergalę (Scanpix nuotr.)

Netikėtu rezultatu baigėsi Majamio „Heat“ (18/13) bandymas užimti absoliučių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) autsaiderių teritoriją.

Detroito „Pistons“ (5/24) namie palaužė Floridos klubą 100:90 (20:23, 26:25, 33:19, 21:23).

Intriga rungtynėse išsilaikė iki trečiojo kėlinio vidurio – vėliau „Pistons“ pabėgo dviženkliu skirtumu (75:64), kurį šiaip ne taip išlaikė iki mačo pabaigos.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Saddiqas Bey‘us – 36 minutės, 26 taškai (4/7 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 9/10 baudų metimų), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir pražanga.

„Pistons“ pergalę pasiekė po keturiolikos nesėkmių paeiliui.

Šį kartą kojos šeimininkams nepakišo ir prastas pirmojo šaukimo žaidimas. Cade‘as Cunnninghamas po geros serijos krito į duobelę ir per 31 minutę sukrapštė vos 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), 4 kartus suklydo ir išnaudojo pražangų limitą. Tiesa, jis spėjo išdalinti 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu „Heat“ gali pasiteisinti, kad vertėsi be būrelio svarbių žaidėjų – traumos iš rotacijos išėmė Jimmy Butlerį, Bamą Adebayo, Tylerį Herro ir šį sezoną dar nedebiutavusį Victorą Oladipo.

Abi komandos prastai metė tolimus metimus („Heat“ – 13/43, 30 procentų, „Pistons“ – 8/32, 25 procentai), tačiau šeimininkai sugebėjo atsigriebti laimėdami kovą dėl kamuolių (47:39).

„Heat“: Maxas Strusas 24 (4/11 tritaškių), Kyle‘as Lowry 19 (5 atk. kam., 2/9 tritaškių, 10 rez. perd.), DeWayne‘as Dedmonas 11 (5 atk. kam.), P.J.Tuckeris 9, Gabe‘as Vincentas 8 (5 rez. perd., 1/6 tritaškių).

„Pistons“: Saddiqas Bey‘us 26 (3/6 tritaškių), Hamidou Diallo 15 (7 atk .kam.), Frankas Jacksonas 12 (2/7 tritaškių), Killianas Hayesas 11, ... , Cade‘as Cunninghamas 4 (10 rez. perd.).

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės