M.Echodas: apie sunkius metus Italijoje, baltą pavydą „Rytui“, L.Dončičiaus verkimą ir komandos draugo baudas (8) pirma „MISsMATCH“ dalis

Rugsėjo 29 d., 08:00
Echodas Youtube.com
Echodas Youtube.com
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – po Europos čempionato sugrįžtanti „MISsMATCH“ laida, kurioje iškart Vilniaus „Ryto“ centras Martynas Echodas.

Jis atskleidė, kad sugrįžimas į sostinę nebuvo sunkus, kadangi jį susigrąžinti „Rytas“ norėjo dar pernai. Vis tik Venecijos „Umana Reyer“ klubas kategoriškai atsisakė paleisti lietuvį. 

„Rytas“ nuo praeito sezono manimi domėjosi, kai matė, kad nelabai gaunu žaidybinio laiko. Vis tik Venecija kategoriškai atsisakė mane paleisti, sakydama, jog esu reikalingas. Supratimas, kad čia būsiu svarbi klubo dalis, pridėjo ryžto. Mąsčiau, bet sprendimas nebuvo sudėtingas, grįžtu į čempionišką komandą, kurios tikslai dar aukštesni“, – sakė M.Echodas. 

REKLAMA

M.Echodui kiek pavydu, kad pernai su šia komanda neiškovojo titulo Lietuvoje.

„Buvo smagu žiūrėti taip žaidžiantį „Rytą“, jie išlipo iš duobelės. Baltas pavydas, kad keturis sezonus čia atbudau ir laimėti nepavyko, o išvykus jie laimėjo. Bet kitą vertus džiaugiuosi, kad jų darbas atsipirko ir titulas grįžo į Vilnių“, – teigė aukštaūgis. 

M.Echodas apgailestauja, kad buvo apgautas ir trenerio pažadai Venecijoje tik ir liko pažadais. 

„Vis sakydavo tą patį: turi palaukti, dabar netinkamas momentas, treneris nelabai pasitiki naujais žaidėjais. Buvo momentas, kai išlaukiau – traumą patyrė pagrindinis centras, žaidžiau po 30 minučių ir tą dariau gerai. Bet jis grįžo, o aš irgi grįžau į suoliuko galą. Buvo pikta, kad šanso taip ir negavau“, – pasakojo jis. 

Centras per savo karjerą darbavosi su skirtingais treneriais, tarp kurių buvo ir Rimas Kurtinaitis, padaręs didelę įtaką M.Echodui. 

„Pas jį buvo ne geriausia psichologinė būsena, bet pasąmonėje žinai, kad terorizuodamas jis yra turbūt geriausias treneris jaunam žaidėjui. Jis atsižvelgia į smulkias detales, iš techninės pusės buvo nerealūs metai“, – sako jis. 

REKLAMA

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 gyvenamųjų vietų keitimas

03:00 motyvai grįžti į „Rytą“

06:45 atsakomybė čempioniškoje komandoje

07:55 stebėjimas, kaip „Rytas“ laimi titulą

11:00 sunkūs metai Venecijoje

16:30 kas padėjo susitvarkyti, kuomet jautėsi nereikalingas

19:30 baudos komandos draugui

23:20 Italijos lygos specifika

25:00 skirtingi treneriai, su kuriais teko dirbti

28:00 Giedriaus Žibėno pasikeitimai

35:00 Lukos Dončiaus verkimas

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti


Gairės: rytas, echodas
8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Pasaulio taurės apžvalgos