M.Kiltinavičius apie areną Marijampolėje: kažkiek viskas vyksta, gal ne tiek greitai, kiek norėtųsi (1)

Spalio 7 d., 15:16
Kiltinavičius (BNS nuotr.)
Kiltinavičius (BNS nuotr.)
Šaltinis: NKL

Praėjusį sezoną per žingsnį nuo medalių likusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šiais metais ir vėl puoselėja ambicingus tikslus.

Būtent šiandien Suvalkijos ekipa pradeda savo sezoną „7bet-NKL“, o NKLyga.lt apžvelgia marijampoliečių komandą.

Pritrūko nedaug. Praėjusiame sezone Povilo Šakinio treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ prasibrovė iki pat finalo ketverto. Ten P. Šakinio auklėtiniams rimčiau patriukšmauti nepavyko. Pusfinalyje 62:79 buvo nusileista vėliau čempionais tapusiems Jonavos „CBet“, o kovoje dėl bronzos šiek tiek pritrūko ir prieš Šakių „Vyčio“ ekipą.

Sugrįžęs vedlys. 2016 ir 2017 metais Marius Kiltinavičius atvedė Marijampolės komandą į aukščiausią viršūnę „7bet-NKL“. Vėliau trenerio karjeros vingiai jį buvo nuvedę į Palangą, o praėjusius du sezonus M. Kiltinavičius darbavosi Lietuvos krepšinio lygoje, Kėdainių klube. Galiausiai treneris sugrįžo ten, kur kadaise jau buvo mylimas – į „Sūduvą-Mantingą“.

REKLAMA

„Net ir darbuodamasis Lietuvos krepšinio lygoje, visada sekiau „7bet-NKL“ įvykius, man įdomu, – sakė M. Kiltinavičius. – Marijampolėje, kaip ir visada, tikslai nesikeičia ir yra patys aukščiausi.“

Permainos. Pasibaigus 2020–2021 metų sezonui, komandoje neliko Roko Stankevičiaus, Kosto Jonuškos, Tomo Galecko, Jono Zako ir Roko Ūzo, tačiau jų vietas užėmė kiti gerai žinomi lietuviai. Ekipą papildė Lukas Aukštikalnis, Evaldas Džiaugys, Aurimas Urbonas ir Ignas Labutis. Prie ekipos taip pat prisijungė ir penki jauni marijampoliečiai: Augustas Merkys, Ainoras Rapolavičius, Airidas Luckus, Matas Dabulevičius ir Mantas Babarskis.

„Mes esame patenkinti komandos sudėtimi ir tuo, kaip pavyko susikomplektuoti. Ne tik kalbant apie krepšinį, tačiau paliečiant ir žaidėjų asmenybes. Stengsimės siekti savų tikslų, – komplektacija džiaugėsi vyriausiasis komandos treneris. – Iš tikrųjų daug kas gali būti tais komandos lyderiais, bet mano didžiausias noras, kad lyderis būtų komanda.“

Po trejų metų klajonių į gimtąjį miestą sugrįžo I. Labutis, praėjusiame sezone su Jonavos klubu triumfavęs Nacionalinėje krepšinio lygoje.

„Turėjome tikslą susigrąžinti I. Labutį, jis yra geras žaidėjas, pats kilęs iš Marijampolės, todėl buvo noras ir iš jo pusės sugrįžti“, – puolėjo atvykimą komentavo M. Kiltinavičius.

REKLAMA

Pasiruošimas ir arenos klausimai. Marijampoliečiai ruošiantis sezonui sužaidė ketverias kontrolines rungtynes. Kaune 73:55 buvo nugalėtas „Žalgiris-2“. Vilkaviškio „Perlas“ jų aikštėje buvo įveiktas rezultatu 91:86. Šakiuose laimėta prieš „Vytį“ rezultatu 87:72. Dar viena pergalė pasiekta 86:77 laimėjus prieš Kauno rajono „Atletą“.

„Treneris niekada nebūna iki galo patenkintas ir viskam pasiruošęs, tačiau viskas vyksta gana sklandžiai, – sakė M. Kiltinavičius. – Keletas žaidėjų turėjo pora išvykų į trys prieš tris turnyrus, tas aišku šiek tiek apsunkino mūsų pasiruošimą, bet, manyčiau, prie susidariusios situacijos prisitaikėme gan neblogai.“

Eilę sezonų Marijampolės komandos norai dėti žingsnį į aukštesnį lygį subliūkšdavo priėjus arenos klausimą. „Sūduva-Mantinga“ strategas tiki, kad galiausiai nauja arena mieste atsiras.

„Arenos klausimas Marijampolėje yra opus, kažkiek viskas vyksta, gal ne tiek greitai, kiek norėtųsi. Bet tikiu, kad arena galiausiai vis tiek bus“, – arenos klausimu pasisakė M. Kiltinavičius.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ naująjį sezoną atidarys jau šiandien 18 val., rungtynėmis Telšiuose.

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ pirkiniai, skeptiškas žvilgsnis į „Neptūną“, byranti „Labas GAS“, gandai apie „Rytą“, netikėtas Staniulio ėjimas ir „Lietkabelio“ pajėgumas


Gairės: sūduva
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti