M.Sušinsko ir A.Veličkos tandemas tapo reikšmingu „Niners“ komandai (1)

Rugsėjo 22 d., 00:15
A.Velička buvo vienas vedlių (FIBA Europe nuotr.)

Čempionų lygos atrankoje pergalę pasiekė dviejų lietuvių atstovaujama Chemnico „Niners“ komanda, kuri 96:77 (24:14, 22:14, 22:25, 28:24) įveikė Skopjės TFT klubą.

Arnas Velička nugalėtojams per 28 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, kartą klydo ir rinko 18 naudingumo balų.

Mindaugas Sušinskas per 27 minutes įmetė 13 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo, 4 – pažeidė taisykles bei irgi rinko 18 naudingumo balų.

Vokietijos klube rezultatyviausias buvo 26 taškus pelnęs Marko Filipovity, o Makedonijos ekipai 27 taškus (7/15 trit.) įmetė gerai žinomas Lachlanas Andersonas, pernai rungtyniavęs Jonavoje.

Pusfinalyje „Niners“ susitiks su Friburgo „Olympic“ komanda.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie Eurolygą – įdomiausi naujokai, kas gali iššauti, Šaro (ne)lemiamas sezonas, prognozės ir „Žalgirio“ perspektyvos

Gairės: velička, sušinskas