Makedonai nebekonkuruos su Lietuva dėl teisės surengti olimpinę atranką, liko Venesuela (komentaras) (27)

Gruodžio 9 d., 12:00
Olimpinė atranka Lietuvai - ranka pasiekiama (nuotr. Scanpix)
Olimpinė atranka Lietuvai - ranka pasiekiama (nuotr. Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

FIBA skelbia, jog liko dvi šalys, galinčios surengti 2012 metų Londono olimpinių žaidynių atrankos turnyrą. Tai - Lietuva bei Venesuela.

Įdomiausia, jog tarp pretendentų nebeminima Makedonija, kuri buvo laikyta didžiausia konkurente nurungti Lietuvą.

Apie naujienas su portalu Krepsinis.net pasidalijo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

"Europai pavyko suformuoti vieną kandidatūrą ir tai, manau, žingsnis į priekį. Pažiūrėsime, kaip bus su likusia Venesuela. Yra įvairių nuomonių, bet tikimės, kad logika nugalės", - tinklalapiui Krepsinis.net sakė M.Balčiūnas.

Vienas LKF vadovų sumažėjus varžovų skaičiui įvykiams už akių neužbėga ir per anksti pergalės nešvenčia: "Kol nebus rankoje, ranka pasiekiama nieko nereiškia. Tenka kovoti prieš didelius pinigus, nieko daugiau."

M.Balčiūnas Krepsinis.net pasakojo, jog didžiausias Venesuelos pranašumas - finansinė padėtis.

REKLAMA

"Finansais jie mus lenkia labai stipriai, o minusas - dabartinė jų politinė sistema, kuri, mano asmenine nuomone, nėra pati geriausia tokio turnyro surengimui. Tačiau kaip bebūtų, Venesuela - rimta konkurentė", - tvirtino M.Balčiūnas.

Likus dienai iki nuosprendžio, LKF tęsia pokalbius su centrinės FIBA valdžios nariais. Kam atiteks teisė surengti atrankos kovas, paaiškės jau šeštadienį. Galutinis sprendimas bus priimtas posėdžio metu Madride.

Be kitų darbotvarkėje numatytų užduočių FIBA taip pat svarstys dar vieną svarbų klausimą. Norima iš pagrindų pakeisti tarptautinių turnyrų tvarkaraštį, kad žaidėjai turėtų daugiau laiko atsipūsti ir atsigauti po klubinio sezono.

 

Donatas Urbonas, Krepsinis.net

Bružo ir Pulkovskio podkastas: lapkričio mėnuo Eurolygoje. Spausk ir žiūrėk >>

27 komentarai
Naujausi komentarai (27)
Geriausiai ivertinti (27)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga