Atėnų „Panathinaikos“

Nesustabdoma jėga tapęs M.Teodosičius priartino „Virtus“ prie finalo (4)

Balandžio 6 d., 23:50
M.Teodosičius skandino Kazanės klubą (Euroleague.net)

Europos taurėje ir toliau neklumpa Bolonijos „Virtus“ ekipa, pasiekusi jau 19-ąją pergalę paeiliui.

Pirmajame pusfinalio mače Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai namie 80:76 (23:19, 21:17, 12:20, 24:20) nugalėjo Kazanės „Unics“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

„Virtus“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau toli nepabėgo, o rezultatas lygus buvo ir likus žaisti 4 minutes (68:68). Tada į darbą kibo visą mačą dominavęs Milošas Teodosičius.

Serbas asistavo Vince‘ui Hunteriui, o vėliau pats pataikė du dvitaškius ir sutvirtino Bolonijos klubo pozicijas (74:68). Likus minutei jis iššovė iš toli, o skirtumą sumažinus Johnui Brownui pridėjo ir du baudų metimus (80:76).

Rusijos ekipa per likusias sekundes taškų nepelnė ir mačo baigties nepakeitė.

Mačo MVP tapęs M.Teodosičius per 31 minutę pelnė 27 taškus (7/8 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo 6, perėmė vieną ir prarado 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų, pats taisykles pažeidė 3 kartus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Virtus“ laimėjo net ir itin kukliu pasirodymu ties perimetru (5/16 tritaškių, 31 procento taiklumas), iš šios distancijos metimai nekrito ir varžovams (9/33, 27 procentai).

Atsakomasis mačas penktadienį įvyks Kazanėje.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 27 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Marco Belinelli 12 (1/5 tritaškių), Alessandro Pajola ir Giampaolo Ricci po 9.

„Unics“: Jamaras Smithas 22 (4/9 titaškių), Johnas Brownas (5/8 dvitaškių, 5 atk. kam.) ir Johnas Hollandas (4/7 tritaškių) po 13, Jordanas Morganas 11 (5/5 dvitaškių, 5 atk. kam.), Isaiah Canaanas 9 (1/10 tritaškių).