„Olympiacos“ taurę iškėlė paralyžiavę M.Grigonį ir visą „Panathinaikos“ puolimą (4)

Spalio 2 d., 23:20
M.Grigonis laidė metimus pro šalį

Supertaurės finalas Graikijoje virto gynybos fiesta, kurioje triumfavo Pirėjo „Olympiacos“.

Raudonieji po itin nerezultatyvios kovos 67:52 (18:15, 19:19, 19:9, 11:9) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ ir iškėlė pirmąjį sezono titulą.

Pirėjo klubui nepavyko pabėgti pirmojoje mačo dalyje (37:34), tačiau po ilgosios pertraukos pamatus pergalei jie paklojo praleidę vos 18 taškų.

Nė vienas mačo žaidėjas nepelnė daugiau nei 12 taškų, o ryškiausias iš jų buvo Aleksandras Vezenkovas – 29 minutės, 12 taškų (3/7 dvitaškių, 2/7 tritaškių), 11 atkovotų, perimtas ir 2 prarasti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 2 pražangos.

Nugalėtojams 12 taškų surinko Moustapha Fallas (5 atk. kam., 5 rez. perd.), 11 – Giannoulis Larentzakis, 9 – Joelis Bolomboy’us (9 atk. kam.).

Metimai itin nekrito Mariui Grigoniui – 28 minutės, 4 taškai (0/3 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 4/5 baudų metimų), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 2 klaidos bei 3 pražangos.

Artūras Gudaitis per 12 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių), atkovojo 2 ir prarado kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei sykį prasižengė.

Atėnų komandai 12 taškų sukrapštė Parisas Lee (4/10 metimų), 10 – Derrickas Williamsas.

„Panathinaikos“ „iš žaidimo“ atakavo gailiu 32 procentų taiklumu (17/52), kovą dėl kamuolių pralaimėjo 28:39 bei klydo dažniau (14) nei skirstė rezultatyvius perdavimus (13). Atėnų klubas neapgynė titulo, kurį pasiekė pernai, „Olympiacos“ dėl šio nesivaržant.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių