Paskelbta daugiau detalių apie A.Payne‘o nužudymą (18)

Gegužės 11 d., 14:22
L.Dority nušovė A.Payne'ą
L.Dority nušovė A.Payne'ą
Šaltinis: Krepsinis.net

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) žiniasklaidai pavyko gauti išskirtinį vaizdo įrašą, kuris susijęs su Adreiano Payne’o nužudymu.

Gretimo namo vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo, kaip pasigirsta šūksnis „tu jį nušovei!“ Netrukus kadre pasirodo moteris, kuri atbėgo ir verkdama šaukiasi pagalbos: „Prašau, padėkite man – jis nušovė mano sūnų. Padėkite man. Kvieskite 911. Nežinau adreso, bet jis nušovė jį. Padėkite man.“

Įdomu tai, kad A.Payne‘as nebeturi mamos, kuri mirė nuo astmos priepuolio, kai šiam buvo vos 13-a. Greičiausiai, kad „sūnumi“ A.Payne‘ą pavadinusi moteris yra jo mergina, kurios tapatybė yra slepiama.

Paaiškėjo, kad A.Payne‘as buvo nušautas pirmadienį 01.30 val. Orlande, kai A.Payne‘o širdies draugė paprašė apsaugoti jos draugę Tatiana Mesa nuo smurtaujančio Lawrence‘as Dority. Incidentas įvyko, kai L.Dority atėjo prie A.Payne‘o ir jo draugės transporto priemonės bei paleido vieną šūvį. A.Payne‘as dar buvo išgabentas į ligoninę, bet ten buvo konstatuota aukštaūgio mirtis.

REKLAMA

„Šis vyras bandė ateiti į mano namus ir mane nušauti. Jis elgėsi taip lyg turėtų ginklą, todėl jį nušoviau“, – teisinosi sulaikytasis L.Dority. Policija patvirtino, kad A.Payne‘as neturėjo nei ginklo, nei jo dėklo, kas galėtų išgąsdinti įtariamąjį.

L.Dodiry kaltinamas pirmojo laipsnio žmogžudyste, kuri Floridijos valstijoje baudžiama mirties bausme arba kalėjimu iki gyvos galvos.

 


Gairės: payne
18 komentarai
Naujausi komentarai (18)
Geriausiai ivertinti (18)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
BRUŽAS IR PULKOVSKIS