Paskelbtas moterų rinktinės kandidačių sąrašas

Sausio 22 d., 16:15
J.Jocytė yra tarp kandidačių (Lino Žemgulio nuotr.)
J.Jocytė yra tarp kandidačių (Lino Žemgulio nuotr.)

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius prieš artėjančias Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynes su Turkijos ir Serbijos rinktinėmis, paskelbė komandos išplėstinį kandidačių sąrašą. Į jį įtrauktos 22-ių krepšininkių pavardės.

Rinktinės treneris šį kartą į sąrašą negalėjo įtraukti traumas patyrusių krepšininkių – Gabijos Meškonytės ir Lauritos Jurčiūtės. Tačiau sudėtyje yra Karolina Kazočiūnaitė, kuriai lapkričio mėnesio turnyre nepavyko dalyvauti dėl užklupusio COVID-19 viruso. Galutinis rinktinės dvyliktukas paaiškės kitą savaitę.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė Europos krepšinio čempionato atrankos turnyre, E grupės rungtynėse susitiks su Turkijos (vasario 4 d.) ir Serbijos rinktinėmis (vasario 6 d.). Abejos rungtynės vyks 17 valandą, o jas transliuos TV6 televizija.

REKLAMA

Manto Šerniaus auklėtinės šiuo metu atrankos turnyro E grupėje užima paskutinę vietą. Iš turnyro buvo pašalinta Albanijos rinktinė, kuri lapkričio mėnesį neatvyko į „burbulo“ principu vykusį turnyrą Turkijoje.

Norint patekti į Europos čempionatą, lietuvėms reikia bent vieno taško skirtumu įveikti Serbijos rinktinę ir 24-ių taškų ar didesniu skirtumu nugalėti Turkijos krepšininkes. Tokiu atveju lietuvės grupėje liktų antros ir turėtų tikėtis palankių rezultatų kitose grupėse, nes į Senojo žemyno pirmenybes pateks visų devynių grupių nugalėtojos ir penkios geriausios antrąsias vietas užėmusios rinktinės.

Rinktinės kandidatės: Gintarė Petronytė, Laura Juškaitė, Laura Miškinienė, Eglė Šikšniūtė, Giedrė Labuckienė, Gabrielė Šulskė, Kamilė Nacickaiėt, Daugilė Šarauskaitė, Justė Jocytė, Urtė Čižauskaitė, Gabira Šegždaitė, Livija Sakevičiūtė, Kristė Timofejeva, Audronė Zdanevičiūtė, Gintarė Mažionytė, Brigita Sinickaitė, Simona Visockaitė, Gerda Raulušaitytė, Rusnė Augustinaitė, Justina Miknaitė, Justina Kraujūnaitė, Karolina Kazočiūnaitė.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti