„Penktas kėlinys“: „Ryto“ ėjimai rinkoje, „Žalgirio“ neišspręsti klausimai, G.Žiemelio mintys ir olimpinis krepšinio turnyras (15)

liepos 22 d., 13:04
Sostinės klubas pasikvietė du gynėjus (rytasvilnius.lt nuotr.)
Sostinės klubas pasikvietė du gynėjus (rytasvilnius.lt nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė aktualiausias savaitės temas.

Aptarti Vilniaus „Ryto“ ėjimai rinkoje, Kauno „Žalgirio“ neišsisprendę klausimai, taip pat Gedimino Žiemelio pateiktos mintys Tomui Langviniui duotame interviu. Trumpai aptarti kol kas įvykę LKL klubų ėjimai rinkoje bei aptartas būsimas olimpinis krepšinio turnyras.

00:00 – „Kunigunda“

01:07 – „Ryto“ ėjimai rinkoje

16:32 – „Žalgirio“ klaustukai ir gynėjo paieškos

25:50 – Gedimino Žiemelio idėjos

39:18 – LKL klubų ėjimai rinkoje

55:05 – olimpiados krepšinio turnyras

Nepamirškite, kad „Penktą kėlinį“ galite rasti ir audio formatu jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. Kviečiame prenumeruoti Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir naujausius interviu bei laidas stebėti ČIA.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn


Gairės: penktas kėlinys
15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
EUROBASKET 2022