„Perlas Energija“ suformavo trenerių štabą

liepos 5 d., 13:34
S.Kuzminskas darbuosis asistentu (Foto: Rokas Lukoševičius)
S.Kuzminskas darbuosis asistentu (Foto: Rokas Lukoševičius)
Šaltinis: BC Rytas

Naujam sezonui besiruošianti Vilniaus „Perlo Energijos“ komanda suformavo trenerių štabą. Pagrindiniu sostinės jaunimo ekipos vairininku ir toliau lieka Edvinas Justa, jam talkins Ignas Pagalys, kineziterapeutė Agnė Jonkutė bei į trenerių štabą sugrįžtantys Saulius Kuzminskas ir Ugnius Savickas.

„Klubo tikslas – sudaryti visas reikiamas ir kaip galima geresnes sportavimo sąlygas. Išlaikydami komandos branduolį tiek tarp žaidėjų, tiek trenerių, tikimės nuoseklaus tęstinumo, o su juo ir gerėjančių rezultatų“, – sako „Ryto“ jaunimo sistemos vadovas Mindaugas Noreika.

Nuo 2018 m. „Ryto“ dublerių komandoje dirbantis E.Justa džiaugiasi tęstinumo išlaikymu ir tikisi kuo daugiau padėti jaunimui.

REKLAMA

„Esu labai patenkintas toliau turėdamas galimybę dirbti Vilniaus „Ryto“ jaunimo sistemoje ir „Perlo Energijos“ komandoje. Labai vertinu jaunimo treneriams parodytą pasitikėjimą ir šį tęstinumo išlaikymą. Džiaugiuosi, kad mūsų gretose lieka I.Pagalys su A.Jonkute bei komandą stiprina puikiai savo darbą išmanantys S.Kuzminskas ir U.Savickas.

Kaip treneris visada keliu sau aukščiausius tikslus, stengiuosi nuolat tobulėti ir pildyti savo žinių bagažą. Mūsų, kaip trenerių, tikslas – kuo daugiau detalių perteikti jaunimui treniruočių procese, kurias jie galėtų panaudoti NKL čempionate ir kildami į aukštesnį lygį. Komandos pagrindiniai tikslai: kelti individualų kiekvieno žaidėjo meistriškumą, gerinti sprendimų priėmimą ir žaidimo skaitymą bei patekti tarp geriausių 8 NKL komandų“, – kalbėjo „Perlo Energijos“ vyr. treneris.

Šios komandos vyr. trenerio pareigas E.Justa užima nuo 2019 m. gruodžio mėnesio, o S.Kuzminskas ir fizinio parengimo treneris U.Savickas „Perlo Energijoje“ anksčiau kartu darbavosi 2019–2020 m. sezone.

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams


Gairės: kuzminskas, justa
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą