Permėje atsiskleidęs E.Žukauskas: apie netikėtai ilgą etapą Rusijoje, važinėjimą tik taksi ir rimtą nusiteikimą įkąsti „Zenit“ (2) pirma „MISsMATCH“ dalis

Gegužės 10 d., 13:25
E.Žukauskas trečius metu žaidžia Permėje
E.Žukauskas trečius metu žaidžia Permėje
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale dar vienas pokalbis su užsienyje žaidžiančiu lietuviu – šįkart Permės „Parma“ garbę ginančiu Eigirdu Žukausku.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje jis šnekėjo, kad labai laukia Vieningosios lygos atkrintamųjų, kurios jam taps seniai nematytu įvykiu.

„Labiau laukiu atkrintamųjų. Jei gerai pamenu, pastarąjį kartą jose žaidžiau dar su „Mažeikiais“ Nacionalinėje krepšinio lygoje. Noriu žiūrėti, kaip sužaisime ir kas čia gausis“, – sako jis, prisiminęs 2015 metus.

Eigirdas teigia, jog „Parma“ komanda, treniruojama Kazio Maksvyčio yra labai rimtai nusiteikusi prieš lemiamą etapą.

REKLAMA

„Bus pirmos rungtynės, pamatysime, bet tikrai neiname į aikštę su mintimi, kad čia – „Zenit“, tai viskas aišku. Kas taip eina į aikštę? Čia blogas mentalitetas. Kaip tik turi eiti pakėlęs galvą, nes jie tokie pat žmonės kaip tu, tik kažkuriuo metu kažkuriuos dalykus daro geriau ir yra „Zenit“, o ne „Parma“ komandoje. Niekas nesiruošia jiems nusileisti, reikia savimi pasitikėti“, – sakė jis, nors „Parma“ reguliariajame sezone liko aštunta, o Sankt Peterburgo klubas – pirmas.

E.Žukauskas pripažįsta, kad nesitikėjo tiek daug laiko praleisti Rusijoje, bet dabar, po trejų metų, jau Permę gali laikyti namais.

„Mano karjera tokia, kad Lietuvoje daug nežaidžiau. Mažeikiai, Šiauliai, ten neturėjau svarbios rolės, vėliau išvykau į Prancūziją. Kai išvyksti jaunesnis, nieko neįrodęs, logiška, apie tave niekas nešnekės“, – apie ankstesnį buvimą mažai žinomu Lietuvoje sako jis.

E.Žukauskas pradėjo pasakojimą ir apie gyvenimo Permėje ypatumus.

„Kontrakte turėjau automobilį, tai man suteikta galimybė mieste už dyką važinėti taksi. Gavau paskyrą, prisijungiau ir vykstu klubo sąskaita“, – neįprastą kasdienybę pasakoja jis.

Daugiau pokalbio netrukus antroje dalyje. 

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 ilgas laikas be atkrintamųjų

REKLAMA

02:30 nesėkmė FIBA Europos taurės finalo ketverte

07:50 sezonas Vieningoje lygoje

10:30 pergalės prieš CSKA reikšmė Permei

14:00 „Zenit“ grėsmė Vieningosios lygos ketvirtfinalyje

18:00 senbuvio statusas „Parma“ klube

21:30 prisiklausytos nuomonės apie Rusiją

24:50 kaip karjera pakrypo į Permę?

27:40 nemokėta rusų kalba pirmaisiais metais

31:00 važinėjimas Permėje tik taksi automobiliu

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie Eurolygą – įdomiausi naujokai, kas gali iššauti, Šaro (ne)lemiamas sezonas, prognozės ir „Žalgirio“ perspektyvos


Gairės: Žukauskas, parma
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga