Prienų klubas planuoja suformuoti 500 tūkst. eurų biudžetą (4)

liepos 21 d., 11:21
Prienų ekipa 100 tūkst. skirs skolų atidavimui (BNS nuotr.)
Prienų ekipa 100 tūkst. skirs skolų atidavimui (BNS nuotr.)
Šaltinis: Kvitrina

Liepos 20 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas susitiko su potencialiais krepšinio klubo „Prienai“ rėmėjais, kurie kartu su savivaldybe gali pradėti pasiruošimą naujajam sezonui ir sudėties komplektavimui.

Krepsinis.net žiniomis, klubas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Ispanijoje besibazuojančia agentūra „You First“. „Forbes“ ją įvardino kaip vieną iš dvidešimties vertingiausių sporto agentūrų pasaulyje. Apie sandorį portalas Krepsinis.net rašė dar praėjusią savaitę.

Kvitrina.com žiniomis, jei Savivaldybės taryba išlaikys prieš keletą metų duotą pažadą remti LKL žaidžiančią komandą ir sezonui skirti 250 tūkst. eurų, tai naujieji potencialūs rėmėjai ir seni klubo bičiuliai taip pat įneštų 250 tūkst. eurų ir bendra suma siektų apie 500 tūkst. eurų.

REKLAMA

Klubo direktorius Adomas Kubilius teigė, jog tai biudžetas, kuris užtikrina komandos komplektaciją, kurioje planuojama turėti daug jaunų perspektyvių krepšininkų iš Lietuvos ir užsienio.

Meras A. Vaicekauskas susitikimą su rėmėjais įvertino pozityviai ir pasakė, jog pokalbio dalyviai supranta įsipareigojimų svarbą.

Tiesa, savivaldybės vadovas pabrėžė, jog visa informacija apie pokalbį bus pateikta Tarybos nariams ir nuo jų priklausys galutinis sprendimas, bet jam asmeniškai išsakytos klubo rėmėjų mintys imponavo atsakingumu.

Taip pat meras pasakė, jog iš numatomo biudžeto 100 tūkst. eurų turi būti skirta klubo skolų padengimui bei peržiūrėtas ir sustiprintas klubo valdymas.

Neabejotinai keisis komandos strategas ir numatoma, jog tai bus vietinis treneris. Su komanda lieka dirbti fizinio pasirengimo treneris ir gydytojas.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn


Gairės: lkl, prienai
4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
EUROBASKET 2022