R.Kurtinaičio atsiprašęs D.Gudelis: apie gerokai sumažėjusias skolas ir derybas su nauju treneriu (59) interviu

Birželio 21 d., 19:49
D.Gudelis džiaugėsi, kad pavyko sumažinti skolas (Liudas Baronas, Fotodiena.lt)
D.Gudelis džiaugėsi, kad pavyko sumažinti skolas (Liudas Baronas, Fotodiena.lt)
Edgaras Pulkovskis

Vilniaus „Ryto“ klubo generalinis direktorius Darius Gudelis sezono uždarymo šventė paskelbė naująjį komandos pavadinimą ir atskleidė, kokie dar buvo svarstyti variantai.

D.Gudelis taip pat atskleidė, kad per metus gerokai sumažėjo klubo skolos – nuo 4,1 milijono eurų iki 553 tūkstančių eurų. Pašnekovas taip pat paaiškino, kodėl Rimas Kurtinaitis nedalyvavo sezono uždarymo šventėje.

„Mes jau po dalininkų pasikeitimo paskelbėme, kad keisime pavadinimą. Dalininkų, profesionalų ir sirgalių gretose svarstėme, koks turėtų būti tas pavadinimas. Manau, kad priėjome teisingą ir gerą sprendimą. Buvo pasiūlymų grįžti prie „Statybos“ pavadinimo. Buvo pasiūlymų vadintis „Geležiniu vilku“ arba „Vilniumi“, bet Europoje šis klubas tapatinamas su „Ryto“ vardu. Taip pat sirgalių skanduotės yra „Ryto“, visa bendruomenė vadina komandą „Rytu“. Tikimės, kad šis pavadinimas atneš pergalių“, – sakė D.Gudelis.

REKLAMA

REKLAMA

– Kokios dar permainos laukia klube?

– Profesionaliame krepšinyje permainos yra neišvengiamos. Džiaugiuosi, kad šiemet sustiprėjome kaip komanda ir sugebėjome užsitikrinti ilgalaikę strategiją. Klubo skolos nuo 4,1 milijonų eurų sumažėjo iki 553 tūkstančių eurų. Atsiskaitėme visiškai su buvusiais dalininkais. Neturime jokių įsipaireigojimų ir turime baltą lapą, su kuriuo žengiame į kitą sezoną. Lyginant su pernai metais, sudėtyje permainų bus mažiau, nes dabar turime komandos stuburą.

– Nuo ko pradėsite tarpsezonio darbus?

– Turime paskirti naują vyriausiąjį trenerį. Dabar deriname paskutines detales. Nėra paslaptis, kad baigėsi sutartis su Kurtinaičiu. Nėra paslaptis, kad sezono metu kiekvienas klubas galvoja apie kitą, todėl buvo svarstomos trys kandidatūros į vyr. trenerio postą. Kai tik parašai bus sudėti, paskelbsime naują strategą.

– Kodėl uždaryme nebuvo R.Kurtinaičio?

– Jis vakar turėjo ilgą vakarą, intensyviai bendravo LKL sezono uždarymo šventės metu. Paskambino ir paprašė galimybės nedalyvauti renginyje. Suprantame jį – objektyvios priežastys.

REKLAMA

– Kodėl nebuvo pratęsta sutartis?

– Kol kas negalime apie tai sakyti. Kai paskelbsime naują trenerį, tuomet papasakosime viską. Noriu atsiprašyti Rimo. Suprantu jį kaip žmogų – jam buvo sudėtingas metas, nes buvo paskleista informacija atkrintamųjų metu. Džiaugiuosi, kad jis išlaikė tą išbandymą. Profesionaliame sporte nėra lengva atlaikyti iššūkius, bet tikri profesionalai juos atlaiko. Tai yra neleistinas įvykis ir tie žmonės, kurie tai padarė, aš juos gerai žinau. Ir jie tai žino. Jau dabar dedame pastangas, jog ateityje tokie dalykai nepasikartotų.

– Nesupykote ant R.Kurtinaičio dėl to ironiško pasakymo?

– Ne, viskas gerai. Manau, kad mes su Rimu liksime gerais pažįstamais. Jis yra labai įdomus žmogus, kuris mums labai padėjo. Šį sezoną galėčiau pavadinti kantrybės ir pokyčių sezonu.

– Kodėl M.Purlys palieka klubą?

– Todėl, kad klubas taip nusprendė. Mes matome žmones, kurie auga. Komandos vadovas Julius Sarapinas, marketingo vadovė Loreta Stakauskaitė lieka ir turės daugiau atsakomybių. Manau, kad jie susidoros su savo užduotimis.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: lapkričio mėnuo Eurolygoje. Spausk ir žiūrėk >>


Gairės: lkl, rytas, gudelis
59 komentarai
Naujausi komentarai (59)
Geriausiai ivertinti (59)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti