Madrido „Real“
IV kėlinys, 6 min.
62
:
77
Atsinaujins po sek
Barselonos „Barcelona“

R.Kurtinaičio bendražygis: apie „Chimki“ vargus, Eurolygos nelygybę, nebylias vadovų pretenzijas ir brendusį atleidimą (4) pirma „MISsMATCH“ dalis

Sausio 19 d., 10:07
„Chimki“ trenerių štabas išsiskirstė, tame tarpe ir E.Kandratavičius
„Chimki“ trenerių štabas išsiskirstė, tame tarpe ir E.Kandratavičius
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ laida, kurioje – vienas iš Maskvos srities „Chimki“ komandos buvusio lietuviško trenerių štabo narių Evaldas Kandratavičius.

Išsamiame pokalbyje, pirmoje jo dalyje, išgirsite apie sunkumus pasiruošime ir žaidėjų neskubėjimą atvykti į klubą, nors žinojo, kad čia lauks dar ir izoliacija.

„Nežinau, čia jų asmeninis reikalas, bet jie gal neįvertino situacijos, galvojo, kad atvažiuosiu ir savaitės bėgyje viskas įvyks, bus paprasta, nėra kur skubėti“, – svarstė fizinio rengimo treneris.

Jis prisiminė pirmuosius sunkumus, kai dėl išretėjusių gretų teko į sudėtį įtraukti jaunimą.

REKLAMA

„Mes buvome nenusiminę, supratome situaciją. Žaidė jaunimas, toks kaip Odinokovas, žaidėjai juokavo: išsikirpk video, įsiklijuok statistiką, nes neaišku, kada po to išeisi į aikštę Vieningoje lygoje, o čia žaidi prieš „Real“, – šypsojosi jis.

E.Kandratavičius pripažino, kad tarp „Chimki“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ klubų tvyrojo įtampa ir Eurolygos palankumas pastarajam klubui įžiebė emocijų. Tada „Chimki“ rungtynes buvo atsisakyta perkelti, o „Zenit“ malonės sulaukė.

„Mes neturėjome žaidėjų, reikėjo žaisti 2 rungtynes per 4 dienas, visi žaidė po 35 minutes, rašėme raštą Eurolygai, kad netraumuotume žaidėjų. Galų gale, Eurolyga nori kokybės – ar įdomu žiūrovui žiūrėti „Chimki“ jaunimą prieš „Real“? Eurolyga atsakė: ne, rungtynės vyks. Kai grįžome, pasirodė, kad viskas kitaip. Vadovai kreipėsi į Eurolygą ir rašė, kad tai nepagarba organizacijai, jei taisyklės taip keičiamos“, – prisiminė jis.

Pralaimėjimai sekė vienas po kito, o situacijos rimtumą trenerių štabas suvokė puikiai. Tiesa, patys „Chimki“ vadovai aiškiai savo reakcijų nedemonstravo ir „ant kilimėlio“ nesikvietė. Tokią situaciją E.Kandratavičius palygino ir su Maskvos CSKA, kur viskas yra priešingai – komandos valdžia pati įsitraukia į motyvavimą ir aiškiai parodo savo poziciją.

REKLAMA

„Tu matai žmogaus reakciją, emocijas, nors tai prideda įtampos, matai, ką žmogus galvoja. „Chimki“ aš pasigedau reakcijų: kai gerai – matai veidus šalia, kai blogai – jau jų nėra. Kaip ir gerai, kad nematai rūstaus veido, bet jauti, kad kažkas negerai. Buvo momentas, kai į rungtynes neatvyko vienas veidas, kitas, iš viršaus nusileido nepatenkintas generalinis, bet tiesiogiai nepasitenkinimai išsakomi nebuvo“, – pasakojo jis.

Antroje dalyje daugiau išgirsite apie žaidėjų emocijas, nuotaikas rūbinėje ir trenerių kambarėlyje, R.Kurtinaičio vargus, ilgą laiką treniruotą Aleksejų Švedą ir ar be jo „Chimki“ būtų geriau, taip pat E.Kandratavičius papasakojo apie turėtą šansą NBA ir ateities planus.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – įžanga

03:00 – apie karantino įtaką žaidėjams

12:00 – apie koronaviruso maišytus pasiruošimo sezonui planus

22:00 – apie pasiruošimą trikdžiusias traumas ir į klubą atvykti neskubėjusius krepšininkus

30:00 – apie pavojingą sugrįžimą po ligos ir izoliacijos

36:00 – apie reakciją, kai „Zenit“ rungtynės buvo nukeltos, o jų – ne

REKLAMA

39:00 – apie „Chimki“ ir „Zenit“ įtampą

40:50 – apie vadovų pretenzijas ir skirtumus tarp „Chimki“ bei CSKA požiūrio

51:45 – apie žinią apie atleidimą

58:00 – apie žaidėjų reakcijas į pralaimėjimus

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti