R.Kurtinaitis: apie žegnojimąsi prieš teisėjus, savo formą ir nuolaidų negaunantį M.Lukauskį (4) VIDEO interviu

Rugsėjo 24 d., 20:52
Kurtinaitis (LKL nuotr.)
Kurtinaitis (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Alytaus „Wolves“ pergalingai pradėjo savo kelią Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), o šios rungtynės sugrįžimu tapo ir Rimui Kurtinaičiui.

Pastarasis po pergalės Kėdainiuose rado ir kuo pasidžiaugti, ir į ką besti pirštu prieš laukiančias kitas kovas. 

„Džiaugiamės, kad laimėjome, klubas naujas, žaidėjai tik šį sezoną susirinko. Viena, kai žaidi draugiškas rungtynes, atrodo viskas paprasčiau, o šiandien jautėsi atsakomybė. Įprastai žaidžiame greitai, bet šįkart to trūko, sunkiai išsijudinome. Po pertraukos pradėjome gintis, atsirado šansai bėgti į greitas atakas, taip perlaužėme rungtynes“, – sakė R.Kurtinaitis.

REKLAMA

– Daug nepataikytų laisvų metimų, tai – dėl jaudulio?

– Startinis jaudulys yra, nes ažiotažas dėl mūsų klubo – didelis. Mano kaip trenerio pozicija tokia, kad daug kas tenkino, nors daug metimų laisvi neįmetėme. Mano darbas – sukurti situacijas, žaidėjų – jas išnaudoti. Keletą kartų net neįmetėme iš po krepšio. Kaip pirmos rungtynės nėra blogos. Svarbiausia – pergalė.

– Ko trūko gynyboje?

– Energijos, informacijos. Žiūrėjome keletą varžovų rungtynių, jie šiemet tritaškininkai, tai pajautėme. Kai panaudojome keitimąsi dengiamaisiais, mums pavyko juos sustabdyti.

– Pasinaudojote iššūkio taisykle, bet teisėjai kamuolio jums neatidavė.

– Aš nelabai ginčijuosi, bet stovėjau šalia. Teisėjai traktavo taip: gal su nagu lietė, gal ne. Aš turiu teisę – ją išnaudojau. Pabandėme, nepavyko, žaidžiame toliau.

REKLAMA

– Net persižegnojote.

– Kai esu tikras, tai net žegnojuosi (Juokiasi).

– Mindaugas Lukauskis jus grąžino į rungtynes, jis dar stebina jus?

– Jau sakiau prieš pasirašant, kad tai – patyręs žaidėjas. Kai ko gal jis nemoka, bet todėl jis ir didis, net žino, ko nenaudoti. Jis žino, ką moka, tą daro puikiai. Pasirengime nedariau išlygų dėl amžiaus. Jis treniravosi net geriau, nes tą darė ir vasarą. Mes matome jo greičius, taiklumą, į amžių nereikia žiūrėti. Jei žaidėjas pataiko 3–4 kėliniuose, tai dalis jo kondicijos, nes įprastai tie metimai iš nuovargio prametami.

– Kokio potencialo žaidėjas yra Caveras?

– Labai didelio. Jį galima daug ko išmokyti, jis dar jaunas. Dirbsime, kad jis mestų vidutinius metimus, jis neblogai ginasi, gerai organizuoja. Šiandien gal jam irgi trūko energijos. Jis nesusireikšminęs, daugiau žaidžia komandai, o ne sau. Labai geras vaikinas, jo ateitis Europoje turėtų būti nebloga.

– Su Čepukaičiu pasirašyta trumpalaikė sutartis, dar ieškote papildymo priekinėje linijoje?

REKLAMA

– Dairomės. Vaidas gerai sportavo, tą darė nuo pirmos dienos. Gal jis padės ne su visomis komandomis, bet tikrai bus reikalingas.

– Ar jaučiasi jums pačiam, kad buvote padaręs pertrauką darbe?

– Kaip ir žaidėjai, treneriai piką formos pasiekia gal sezono viduryje. Ką žinai – tą žinai. Žinau, ką reikia daryti, kas veikia, to pamiršti negali, tai mano gyvenimas.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


Gairės: kurtinaitis, wolves
4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja