Reakcijų į būsimą knygą nustebintas G.Karlas gailisi kai kurių dalykų, kuriuos atskleidė visuomenei (2)

Gruodžio 29 d., 19:30
G.Karlas gailisi įžeidęs K.Martiną (Scanpix nuotr.)
G.Karlas gailisi įžeidęs K.Martiną (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Trenerio George‘o Karlo knyga „Piktasis George‘as“ dar nepasirodė prekyboje, bet jau sutraukė daug dėmesio ir sukėlė daug aistrų.

G.Karlas teigė, kad yra nustebintas tokio populiarumo: „Toks dėmesys mane nustebino, atsiliepimai buvo įdomūs. Juos išgirdęs, kai ką supratau, kai ko išmokau.“

Panašu, kad specialistas išmoko tai, kad kartais nebūtina įgarsinti visas savo mintys. Knygoje pasirodė G.Karlo frazės apie tai, kad Kenyoną Martiną ir Carmelo Anthony neigiamai paveikė augimas be tėvo.

Tai buvo tiesiog įsiutinę K.Martiną, kuris rėžė: „George‘as yra savanaudis, nelaimingas ir baikštus žmogus. Kaip jis pasiteisintų dėl to, kad yra baisi asmenybė? Tai blogiausias treneris, su kuriuo man teko dirbti“, – piktinosi K.Martinas.

REKLAMA

Pasirodžius tokiai reakcijai, G.Karlas teigė, kad šiek tiek gailisi dėl paliestos skaudžios temos.

„Pats turėjau sunkius santykius su savo sūnumi, nes dirbau treneriu ir buvau tik iš dalies tėvas jam. Dėl to gailiuosi. Atsiprašau, kad galbūt netinkamai išsireiškiau apie Kenyono situaciją ir jį įžeidžiau. Apie jį žinau tik vieną: kad jis yra geras tėvas“, – sakė G.Karlas.

Vis tik kitų pasakytų dalykų treneris nesigaili ir sako, jog jo patirtis yra tokia ir jis nenori nieko slėpti.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja