RKL lyderiaujanti Vilniaus ekipa turi ambicingą tikslą – žaisti LKL (3)

Lapkričio 16 d., 13:12
RKL klubas sau kelia ambicingus tikslus
RKL klubas sau kelia ambicingus tikslus
Šaltinis: SKM

Šį sezoną Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione Vilniaus garbę gina vienintelė komanda – „Rivile“. Ekipos pagrindą sudaro puikiai krepšinio pasaulyje pažįstami veidai ir būrys jaunųjų talentų iš Sostinės krepšinio mokyklos (SKM). Ekipos vadovai neslepia ambicingų ateities tikslų bei noro varžytis aukščiausiame lygyje.

Vienuoliktą sezoną pradėjęs „Krepšinio pulsas“ ir keturioliktus metus gyvuojanti sėkmingiausia krepšinio mokykla Lietuvoje – SKM – žengė į naują etapą ir bendromis jėgomis subūrė profesionalų, skaidriai valdomą krepšinio klubą su nepriklausoma valdyba.

Daugkartinė pagrindinių miesto čempionatų nugalėtoja bei prizininkė išaugo mėgėjų marškinėlius ir šį sezoną, per 8 turus iškovojusi 6 pergales, sėkmingai kovoja dėl vietos Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

„Džiugu, jog pernai užmegzti kontaktai ir prasidėjęs bendradarbiavimas tarp klubo ir Sostinės krepšinio mokyklos materializavosi į ambicingą, pergalių siekiančią komandą, kurioje puikiai dera vyresnių žaidėjų patirtis ir jaunatviškas maksimalizmas. Tokia sinergija yra naudinga tiek komandai, siekiančiai rungtyniauti NKL ir ateityje prasibrauti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL), tiek SKM, kurios talentingiausi auklėtiniai turi galimybę varžytis ir tobulėti aukštesniame lygyje“, – pokyčius teigiamai vertino VšĮ „Krepšinio pulsas“ direktorius Gytis Šukys.

REKLAMA

Komandą į priekį veda anksčiau LKL, NKL ir užsienio krepšinio lygose rungtyniavę Karolis Brusokas, Paulius Žalys, Gediminas Povilauskas, Laurynas Jacevičius, Evaldas Rastenis bei Vaidotas Jatulevičius. Į ekipos paraišką taip pat įtraukta net 12 jaunuolių, dar nesulaukusių pilnametystės. Jie – SKM auklėtiniai, sulaukę šanso debiutuoti ir pratintis prie vyrų krepšinio.

Ekipą treniruoja praėjusį sezoną NKL kartu dirbę Mindaugas Noreikia, Saulius Kuzminskas bei Ugnius Savickas.

„Labai smagu, kad jauni žaidėjai sulaukė tokios galimybės dirbti profesionaliai dirbančiame klube ir pratintis prie vyrų krepšinio – tai palengvins jų perėjimą ir duos naudą visiems – įskaitant ir Lietuvos krepšinį. Smagu, kad subūrėme itin profesionalų trenerių kolektyvą, per savo karjerą dirbusį aukščiausiu lygiu ir dabar tą patirtį perteikiantį kitiems. Visi matome, kad su šia ekipa galime sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų“, – sakė M. Noreika.

Generaliniu komandos rėmėju tapo UAB „Rivile“ – viena populiariausių apskaitos ir verslo valdymo sistemų Lietuvoje. Su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir valdomas visas verslas. Rivile – patikimas partneris augti norinčiam verslui.

REKLAMA

„Krepšinis – mūsų šalyje antra religija, o mūsų krepšininkai yra geriausi Lietuvos „ambasadoriai“ tarptautinėje arenoje. Labai džiaugiuosi, kad galime prisidėti prie populiariausios sporto šakos tolesnio augimo ir Vilniaus miesto jaunimo užimtumo didinimo. Būtent Vilniuje daugiau nei prieš 29 metus duris atvėrė „Rivile“, šiuo metu tapusi viena populiariausių apskaitos ir verslo valdymo sistemų Lietuvoje.

„Rivile“ vardu pasipuošusi krepšinio ekipa, vadovų ambicingi ateities tikslai puikiai reprezentuoja įmonės kryptį, atspindi į nuolatinį augimą ir tobulėjimą orientuotą prekinio ženklo filosofiją. „Rivile“ krepšinio komandai linkiu garbingų ir didžių pergalių, kurios vainikuoja sunkų ir atkaklų darbą, kad noras augti taptų pagrindine varomąja jėga siekiant užsibrėžtų tikslų ir svarių rezultatų“ – sėkmės klubui linkėjo UAB „Rivilė““ direktorius Evaldas Žiedelis.

Šį sezoną RKL A divizione varžosi 16 komandų. Reguliariajame sezone 1–4 vietas užėmę klubai pateks tiesiai į ketvirtfinalį, tuo metu 5–12 pozicijas pelniusios komandos susigrums aštuntfinalyje.

Aštuntfinalio ir ketvirtfinalio serijose bus kovojama iki 3 pergalių. Pagrindinė naujovė – pirmą kartą lygos istorijoje organizuojamas finalinis ketvertas.

RKL čempionas paaiškės pavasarį vyksiančiame finalo ketverto turnyre. Nugalėtojas taip pat įgis teisę rungtis 2021–2022 m. sezono Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


Gairės: lkl, skm, rkl, rivile
3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą