Krajovos SCMU
IV kėlinys, 1 min.
58
:
47
Atsinaujins po sek
Jonavos „CBet“

„Ryto“ talismanas vilkas: šiame personaže daug prasmės nėra – vaidmuo labiau eina iš emocijų (5) vaizdo reportažas

Kovo 21 d., 20:34
Komandos talismanas papasakojo apie savo darbą (BNS nuotr.)
Komandos talismanas papasakojo apie savo darbą (BNS nuotr.)
Šaltinis: BC Rytas

Vilniaus „Rytas“ pristato antrąją „Užribio herojų“ seriją. Šiame laidų cikle didžiausias dėmesys skiriamas sostinės komandos nariams, dažniausiai liekantiems už kamerų objektyvų bei dėmesio centro.

Antrasis laidos herojus – aštuonerius metus klubo talismaną vilką įkūnyjantis Julius Paškevičius, kuris pasakojo apie iššūkių reikalaujantį darbą bei savo gyvenimo istoriją.

Jau aštuonerius metus J.Paškevičius pastebimas beveik visose mūsų namų rungtynėse, tačiau jo veidą įsiminti sunku dėl paprastos priežasties – jį dengia kaukė. Julius – „Ryto“ talismaną vilką įkūnyjantis aktorius, kurį šis kelias patraukė dar vaikystėje.

„Augau menininkų šeimoje, mano tėtis dirbo televizijoje, – pasakojimą pradėjo J.Paškevičius. – Neryškiai, bet prisimenu, kad dalyvaudavau žiburėliuose, talentų konkursuose, kuriuose vis pavykdavo pasireikšti. Viską darydavau iš širdies ir taip aktorystė mane sužavėjo.“

REKLAMA

Aktorius pirmą kartą „Ryto“ geležinio vilko kostiumą apsivilko dar 2011-aisiais ir nuo to laiko su juo beveik nebesiskyrė.

„Buvau trečio kurso studentas ir mano kursiokė bendravo su žmonėmis, kurie klube organizavo visą pramoginę dalį. Ji su jais mane suvedė, atvykau į areną, pasikalbėjome, pasižiūrėjau rungtynes, tai buvo mano pirmas kartas krepšinio rungtynėse. Apsižiūrėjau kostiumą, pabandžiau ir vilko personaže esu jau aštuonerius metus“, – apie pradžią vilko vaidmenyje pasakojo 30-metis aktorius.

Talismanu tapęs J.Paškevičius savo pirmąsias rungtynes prisimena puikiai. Aktorius nelepia, jog prieš debiutą būta daug nežinomybės ir netgi blogų sapnų.

„Prisimenu, kad pradžioje vis sapnuodavau šį vaidmenį, nes krepšinio rungtynių atmosfera man nebuvo visiškai artima. Studijuojant aktorinį, tu ruošiesi vaidmenis teatre, o čia buvo visai kas kita.

Ruošiausi, kaupiausi, įsivaizdavau, ką turiu daryti, sapnuodavau ir košmarus, kad kostiumo nepavyksta užsidėti ar tai į areną neišbėgu ir panašiai. Anksčiau į rungtynes ateidavau maždaug trys valandos iki jų pradžios, vėliau kai įsivažiavau, užtekdavo ir 40 minučių.“

Ne vieną vaidmenį teatre bei kine atlikusiam aktoriui vilko personažas buvo neįprastas, tačiau laikui bėgant Juliui pavyko suformuoti vilką kaip aistringą krepšinio gerbėją, kuris palaikydamas savo komandą atiduoda visas jėgas.

REKLAMA

„Vilko personaže daug prasmės nėra. Dažniausiai, kai kuri vaidmenį, jį darai per kažkokį mąstymą, supratimą, vilko vaidmuo labiau eina iš emocijų. „Ryto“ vilkas – krepšinio aistruolis, kuris, kaip ir daugelis žmonių arenoje, už savo komandą serga maksimaliai.“

„Ilgoji pertrauka“: privačios treniruotės su Milakniu, natūralizuota žaidėja Lietuvos moterų rinktinei, naujas 3x3 treneris ir „Ryto“ paieškos


Gairės: rytas, vilkas, talismanas
5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga