Seimo rinkimuose – krepšininkų fiasko (32)

Spalio 12 d., 09:52
S.Babrauskas gavo vos 180 balsų (Foto: Matas Baranauskas)
S.Babrauskas gavo vos 180 balsų (Foto: Matas Baranauskas)
Šaltinis: Krepsinis.net

Seimo rinkimuose paaiškėjo pirmojo turo rezultatai, kurie tikrai nepradžiugino krepšinio pasaulio atstovų.

Partija „Lietuva – visų“ su Tomu Pačėsu, Valdemaru Chomičiumi, Steponu Babrausku ir Artūru Jomantu neperžengė 5 proc. barjero ir nuo to buvo labai toli – gavo vos 0,96 proc. balsų.

Vienmandatėje savo jėgas išbandęs T.Pačėsas liko toli nuo antrojo turo – surinko vos 4,5 proc. „Pasaulio lietuvių“ apygardoje.

Fabijoniškių apygardoje kandidatavęs S.Babrauskas sulaukė vos 180 balsų, kas yra tik 1,05 proc., tad liko priešpaskutinis. Šeškinės–Šnipiškių apygardoje 156 balsus gavo A.Jomantas (0,98 proc.) ir taip pat liko priešpaskutinis.

REKLAMA

Sėkmingiau pasirodė V.Chomičius, kuris Centro–Žaliakalnio apygardoje gavo 1053 balsus (5,37 proc.), bet liko 6-as ir į antrą turą nepateko.

Šios partijos sąraše buvo ir krepšinio treneris, o dabar eksperto rolę užimantis Rūtenis Paulauskas, kuris reitingavime iš 18-os vietos pakilo į 17-ąją.

Simo Galdiko atstovaujama „Darbo partija“ gavo 9,47 proc. balsų ir 9 mandatus į Seimą, o pats krepšininkas sąraše iš 21 vietos pakilo 16-ąją, bet antrajame ture „darbiečiai“ turės vos kelis kandidatus, tad S.Galdikui reikės laukti kitų rinkimų.

Tuo tarpu Baltijos apygardoje už Klaipėdos „Neptūno“ buvusį kapitoną balsavo 1299 (10,15 proc.) žmonių, bet jis liko 5-as ir į antrą turą nepateko.

Buvusi Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vadovė ir Vilniaus „Ryto“ komercijos direktorė Audra Ginelevičienė rinkimuose dalyvavo su „Žaliųjų“ partija, bet ši surinko tik 1,64 proc. balsų ir liko toli nuo Seimo. Reitingavime A.Ginelevičienė iš 79-os vietos krito į 100-ąją.

„Laisvės partija“ gavo 8 mandatus, o Linas Kvedaravičius sąraše liko 23-as. Tiesa, jis yra Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narys, todėl savo darbus tęs ten.

Seimo narys ir buvęs krepšininkas Sergejus Jovaiša prasibrovė į antrąjį turą. „Deltuvos šiaurinėje“ apygardoje jis surinko 22,2 proc. balsų ir minimaliai (23,46 proc.) nusileido Tomui Tomilinui.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


32 komentarai
Naujausi komentarai (32)
Geriausiai ivertinti (32)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti