„Šiauliai“ aukščiausią savo žaidėją naudos ir RKL kovose (8)

Spalio 23 d., 13:18
J.Paukštė kovos ir RKL pirmenybėse („Šiaulių“ klubo nuotr.)
J.Paukštė kovos ir RKL pirmenybėse („Šiaulių“ klubo nuotr.)
Šaltinis: BC Šiauliai

Aukščiausias šalyje krepšininkas Jonas Paukštė šį sezoną turės dvigubą licenciją ir Regionų krepšinio lygoje (RKL) padės iš perspektyviausių Šiaulių krepšinio akademijos ir Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinių sudarytai „Saulės“-SG komandai.

Pasak „Šiaulių“ klubo sporto direktoriaus Mindaugo Žukausko, J.Paukštė ir toliau sportuos su vyrų komanda, o prie jaunųjų krepšininkų prisijungs, kai nesikirs LKL ir RKL tvarkaraščiai.

„Šis sprendimas nereiškia, kad Jonas yra perkeliamas į RKL lygą. Jis dėmesį ir treniruočių krūvį gaus dirbdamas su mūsų komanda, o esant palankiam tvarkaraščių susidėliojimui prisidės prie jaunimo, kur galės gauti žaidybinės praktikos, kurios LKL lygoje jam trūksta.

Apie variantus skolinti Joną komandoms, kurios nepriklauso mūsų organizacijai, nesvarstėme, nes norime jį nuolat turėti savo sudėtyje, planuoti treniruočių procesą ir sekti jo progresą. Dviguba licencija bus nauda ne tik Jonui, bet, labai tikimės, ir akademijos vaikinams, nes tą patirtį, kaupiamą dirbant su LKL komanda, jis turėtų perduoti jauniesiems žaidėjams. Tokios vyrų krepšinio patirties jaunimui labai trūksta“, – sakė M.Žukauskas.

REKLAMA

„Saulės-SG“ vyr. treneris Laimonas Kutra teigė, kad Jono prisijungimas prie akademijos komandos duos teigiamą impulsą jo auklėtinių tobulėjimui.

„Puiku, kad Jonas yra tikras profesionalas ir sutiko prisijungti prie mūsų komandos. Su treneriu Sireika aptarėme, ką klubas nori tobulinti jo žaidime, kokius uždavinius rungtynėse turėsime jam skirti. Kol kas turėjome vos vieną bendrą treniruotę, bet įspūdžiai yra puikūs. Jonas – aukšto lygio krepšininkas, į kurį dabar galės lygiuotis mūsų komandos priekinės linijos vaikinai“, – kalbėjo L.Kutra

Pirmąsias naujojo sezono rungtynes RKL lygoje „Saulės“-SG komanda žais penktadienį, spalio 23 d., 18 val. Pakruojyje su vietos Sporto centro komanda.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
NBA