Smagus „Žalgirio“ iššūkis: koks yra Th.Walkupo krepšininko idealas ir ką imtų į 3x3 komandą (1)

Sausio 1 d., 14:41
Th.Walkupas savo mėgstamu žaidėju įvardino L.Birdą (BNS nuotr.)
Th.Walkupas savo mėgstamu žaidėju įvardino L.Birdą (BNS nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Thomasas Walkupas ir Nigelas Hayesas priėmė „Žalgiris TV“ mestą iššūkį ir prisijungė prie #ZalgirisChallenge rubrikos.

Amerikiečiai sudalyvavo tokio paties principo dvikovoje, kurioje prieš kurį laiką varžėsi Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis.

Rankose žalgiriečiai laikė tuščius lapus, į kuriuos stengėsi įrašyti vienodus atsakymus į klausimus, susijusius su kiekvienu iš jų. Pavyzdžiui, abu Kauno ekipos nariai teisingai įvardino mėgstamiausią N.Hayeso patiekalą Lietuvoje bei Th.Walkupo krepšininko idealą.

Ne pirmą sezoną klube rungtyniaujantiems žaidėjams nepavyko sutarti, koks yra geriausias Th.Walkupo įgūdis aikštėje. Vienas iš jų pasirinko gynybą, kitas – lyderystę.

„Ar lyderystė išvis yra įgūdis?“, – klausė gimtadienį prieš pat naujuosius metus atšventęs įžaidėjas.

REKLAMA

Nuotaikingame vaizdo įraše Lietuvos čempionai dalijosi gera nuotaika ir ne kartą prapliupo juokais. Tiesa, vietomis teko ir surimtėti.

Abu krepšininkai ilgai nedvejojo įvardindami du žalgiriečius, kuriuos Th.Walkupas pasirinktų į trijulių krepšinio komandą. Ta pačia tvarka abu šio epizodo dalyviai įvardino N.Hayesą ir A.Milaknį.

„Tai būtų nesustabdoma komanda. Tiesa, jei Artūras būtų mūsų komandoje, mes turėtume prisiimti daugiau atsakomybės gynyboje. Jis atsigriebtų puolime“, – komandos draugą per dantį traukė N.Hayesas.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL