Sukėlęs avariją J.Vainauskas atsisakė tikrintis apsvaigimą (77)

Gruodžio 22 d., 14:33
vainauskas jonas 09
vainauskas jonas 09
Šaltinis: Delfi

Gruodžio 20-osios vakarą Vilniuje buvęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ direktorius Jonas Vainauskas pateko į avariją. Pasak policijos pareigūnų, šis vairuotojas atrodė smarkiai apsvaigęs, tačiau tikrintis blaivumą ar apsvaigimą nuo kvaišalų J. Vainauskas atsisakė. Tai prilyginama vairavimui neblaiviam, rašo DELFI.

Avarija įvyko apie 19.10 val. Ukmergės gatvėje, po Ozo gatvės viaduku. J. Vainausko vairuojamas „Škoda Roomster“ susidūrė su „BMW-525”. Žmonės nenukentėjo, tačiau apgadinti automobiliai. Į avarijos vietą atvykę policijos pareigūnai iškart pastebėjo, kad J. Vainauskas atrodo labai girtas ar stipriai apsvaigęs nuo kažko kito. Tačiau buvęs krepšinio klubo direktorius atsisakė tikrintis apsvaigimą.

Ketvirtadienį policijos pareigūnai DELFI sakė, kad administracinių teisės pažeidimų medžiaga jau išsiųsta į teismą. J. Vainauskas bus baudžiamas už turto apgadinimą (bauda nuo 4 tūkst. iki 5 tūkst. litų su teisės vairuoti atėmimu nuo 3 iki 5 metų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų) ir apsvaigimo patikrinimo vengimą (bauda nuo 1 tūkst. iki 3 tūkst. litų su teisės vairuoti atėmimu nuo 1 iki 3 metų arba administracinis areštas nuo 10 iki 30 parų su teisės vairuoti atėmimu nuo 2 iki 3 metų).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: lapkričio mėnuo Eurolygoje. Spausk ir žiūrėk >>

77 komentarai
Naujausi komentarai (77)
Geriausiai ivertinti (77)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti