Susižeidęs D.Sabonis tęsė rungtynes, bet liko tolokai nuo sau įprastų skaičių (4) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Balandžio 1 d., 06:50
D.Sabonis žaidė kęsdamas skausmą (Scanpix nuotr.)

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Indianos „Pacers“ (21/25) ekipa, namie 87:92 (28:23, 17:20, 22:22, 20:27) nusileidusi Majamio „Heat“ (24/24) klubui.

Nerezultatyvaus mačo pabaigoje situaciją kontroliavo svečiai. Per beveik septynias paskutiniąsias minutes „Pacers“ įrideno vos penkis taškus, nors Myleso Turnerio tolimas metimas likus žaisti 3 sekundes ir suteikė minimalios vilties (87:90). Šią pražudė kitoje atakoje realizuoti Jimmy Butlerio baudų metimai.

Trečiajame kėlinyje susižeidęs Domantas Sabonis rimtos traumos išvengė, į aikštę ketvirtajame žengė likus žaisti daugiau nei devynias minutes ir išbuvo joje iki finalinės sirenos, nors ryškus ir nebuvo.

„Kalbėjau su juo rungtynių metu, jis sakė gavęs keliu į šlaunies raumenį. Domas yra kietas vaikinas, žinau, kad jam viskas bus gerai, tiesiog gavo stiprų smūgį keliu“, – po mačo teigė „Pacers“ strategas Nate‘as Bjorkgrenas.

Lietuvis iš viso per 35 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

9 taškai yra antras prasčiausias D.Sabonio sezono rezultatas, tuo pačiu ir vos antras kartas, kai nepavyko pasiekti dviženklio rezultatyvumo.

Abi komandos prastai metė tolimus metimus („Pacers“ – 11/37, 30 procentų, „Heat“ – 10/32, 31 procentas), o mesdamos baudų metimus vos perkopė 60 procentų pataikymą.

Indianos klubas Rytų konferencijoje išlieka devintas, „Heat“ dalinasi penktąją vietą su Niujorko „Knicks“ (24/24).

„Heat“: Duncanas Robinsonas 20 (8 atk. kam., 6/11 tritaškių), Jimmy Butleris 18 (5 atk. kam.), Tyleris Herro 17 (2/6 tritaškių), Bamas Adebayo 16 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Goranas Dragičius 12.

„Pacers“: Mylesas Turneris 15 (6 atk. kam., 3 blokai), Carisas LeVertas (6 rez. perd., 4 per. kam., 0/4 tritaškių) ir Dougas McDermottas (4/5 tritaškių) po 14, T.J.McConnellis 11 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis 9 (14 atk. kam.).