T.Dorsey karjeros pasirodymas atnešė itin dramatišką pergalę prieš „Real“ (14)

Sausio 21 d., 23:02
T.Dorsey vedė komandą į pergalę

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (10/11) komanda, kuri savoje arenoje 86:84 (24:33, 21:13, 18:20, 23:18) palaužė Madrido „Real“ (13/8) krepšininkus, kurie pralaimėjo antrą mačą šią savaitę.

Puikiai dvikovą pradėjusi „Real“ ekipa iškart šovė į priekį – 11:2. Tokį atotrūkį svečiai išlaikė ir sužaidus pirmąjį kėlinį – 33:24. Antrajame ketvirtyje „Maccabi“ startavo atkarpa 11:0 ir išsiveržė į priekį – 35:33. Per likusias 7 minutes vyko kova taškas į tašką ir įpusėjus mačui minimalų skirtumą turėjo Ispanijos klubas – 46:45.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – toliau ekipos kovojo labai atkakliai ir didžiausias skirtumas, koks buvo tarp komandų – 4 taškais (63:59), kuriais pirmavo „Maccabi“, bet „Real“ kėlinį baigė 7 taškais be atsako ir buvo priekyje – 66:63.

Nė vienai komandai nepavyko pakreipti dvikovos sau naudinga linkme ir viso ketvirtojo ketvirčio metu. Likus 50 sekundžių Walteris Tavaresas išlygino rezultatą (80:80), o Tyleris Dorsey atsakė dvitaškiu su pražanga – 83:80. Gabrielis Deckas sumetė baudas (82:83), o fantastišką mačą žaidęs T.Dorsey atsakė dvitaškiu (85:82) ir paliko varžovams 11 sekundžių.

„Maccabi“ vėl protingai prasižengė prieš G.Decką, kuris vėl buvo šaltakraujiškas – 84:85. Kamuolio dar neišmetus iš užribio Jeffery Tayloras prasižengė prieš Othello Hunterį, tad buvo skirta nesportinė pražanga, bet šis abu sykius prametė. Dar kartą prie baudų metimo linijos keliavo Scottie Wilbekinas, kuris pataikė tik antrąjį metimą – 86:84. „Real“ turėjo dar 8 sekundes ir Jaycee Carrollas persivarė kamuolį per visą aikštę, bet jį prarado taip ir neatlikęs metimo.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 30 (4/5 tritaškiai, 36 naud. bal.), Othello Hunteris 11, Scottie Wilbekinas (8 rez. perd.) ir Draganas Benderis (3/5 tritaškiai) po 9, Ante Žižičius 8.

„Real“: Trey‘us Thompkinsas 20 (4/8 tritaškiai, 6 atk. kam., 27 naud. bal.), Walteris Tavaresas 15 (6 atk. kam.), Alberto Abalde 13 (7 rez. perd.), Gabrielis Deckas 8.

Gairės: eurolyga, real, maccabi