Už tėvą mūru stojęs G.Maskoliūnas: jis kaltas, kad nepateko į olimpiadą, bet ar tiek, kad šeimą reiktų guldyti į kapus? (15) antra „MISsMATCH“ dalis

Kovo 1 d., 08:30
G.Maskoliūnas pasakojo apie šeimai sunkų etapą
G.Maskoliūnas pasakojo apie šeimai sunkų etapą
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Vilniaus „Ryto“ trenerių štabo nariu Gustu Maskoliūnu.

Jis pasakojo apie patirtį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje, kur atstovavo Niujorko „Knicks“ klubui kartu su Roku Jokubaičiu.

„Pamiršai kojines? Kojinės bus. Pamiršai šortus? Šortai bus. Nori 2 valandą nakties į salę? Važiuosi į salę. Buvo ir tokia situacija, kad vakarieniaujame su treneriais ir gauni žinutę iš Obi Toppino: turėjau blogas rungtynes, 3 nakties varome į salę. Ir negali sakyti ne, čia tavo žaidėjas, tu jį prižiūri. Ir važiuoji ne vienas – trys treneriai. Vienas paduoda, kitas ginasi, o trečias – papildomas gynėjas“, – apie NBA niuansus pasakojo jis.

REKLAMA

G.Maskoliūnas pridėjo, kad R.Jokubaitis per trumpą laiką spėjo palikti didelį įspūdį treneriams.

„Jis darė tokį įspūdį, kad mūsų pagrindinis treneris atėjo ir klausė: žiūrėk, jei duosiu jam šitą derinį, ar jis sugebės priimti sprendimą? Sakau: Rokas tą tik ir žaidė pastarąjį sezoną. Vieną kartą kažkas gavosi, antrą, aišku, ko Rokelis nesuprato, kad JAV nėra Europa. Ten žmonės atletiški. Kai reikėdavo užmesti alley-oopą, jis mesdavo prie lanko. Sakau: mesk virš lentos – pasigaus vis tiek. Mesdavo ir pasigaudavo“, – sakė G.Maskoliūnas.

Jis taip pat atviravo apie savo tėvo Dariaus sunkų etapą Lietuvos rinktinėje. G.Maskoliūnas atviras – tuo metu atlaikyti kritikos laviną sunku buvo ne tik tėčiui, bet ir visai šeimai.

„Spaudimas buvo žiaurus. Kai atvažiavome į Kauną ir pamačiau jį išeinantį iš „burbulo“, jis buvo perbalęs, su mažai miego, energijos nulis. Come on, ar tikrai taip reikia laužyti savo sveikatą?

Spaudimas yra didžiulis, tu eini gatve ir į tave žmonės rėkia: neduok Dieve pralaimėsi. Man – sūnui, kuris nieko bendro su rinktine neturi. Man buvo perpildyta taurė, kai pradėjo rašyti mano sesei, kad žiūrėk, tavo tėvas toks ir anoks.

REKLAMA

Taip, jis kaltas, kad nepateko į olimpiadą, bet ar tiek, kad patį ir šeimą reikėtų guldyti į kapus?“, – žmonių žiaurumu stebėjosi Gustas.

Tėčiui pasitraukus iš rinktinės po olimpiados atrankos turnyro jie abu iškeliavo pailsėti.

„Nemeluosiu, po atrankos verkiau, nes žinojau, kas pareina. Rezultatas okey, visko būna, bet žinojau, kokia banga dabar pareis. Su tėčiu susipakavome daiktus ir išvykome į sodybą. Telefoną buvau išjungęs 3 dienas, o kai vėl įsijungiau, buvo begalė pranešimų. Ir tokių, kur skambėjo: tai ką aš tau sakiau – amžinas asistentas“, – prisiminė „Ryto“ treneris.  

Antroji „MISsMATCH“ dalis:

00:00 patirtis NBA Vasaros lygoje

04:50 Barselonoje siaučiantis Rokas Jokubaitis

06:50 kokį įspūdį NBA treneriams darė R.Jokubaitis?

07:40 tėčio patyčios laimėjus Karaliaus taurę

11:15 pavardės įtaka

14:00 kokias tėvo patirtis Gustas norėtų pakartoti?

15:50 Dariaus Maskoliūno sunki patirtis rinktinėje

26:26 užkelti lūkesčiai dėl „Ryto“

Pirmoji dalis 


15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą