V.Gedvilas apie 3x3 rinktinių ateitį: vyrai privalo žaisti olimpiadoje, moterys irgi turi šansus

Balandžio 8 d., 13:15
V.Gedvilas daug tikisi iš 3x3 rinktinių (BNS nuotr.)
V.Gedvilas daug tikisi iš 3x3 rinktinių (BNS nuotr.)

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir 3x3 krepšinio asociacija parašais įtvirtino tarpusavio bendradarbiavimą – trijulių rinktinių priežiūra oficialiai buvo patikėta asociacijai.

Uždėjęs parašą ant sutarties LKF prezidentas Vydas Gedvilas džiaugėsi 3x3 asociacijos darbu bei iškėlė aiškų tikslą trijulių rinktinėms.

„Šiandien labai svarbi diena Lietuvos krepšinio federacijoje, – džiaugėsi LKF prezidentas V.Gedvilas. – Pasirašėme sutartį su Lietuvos 3x3 krepšinio asociacija, kuri atlieka labai svarbią misiją. Tiek vyrai, tiek moterys turi realius šansus žaisti olimpinėse žaidynėse, tai mums yra labai svarbu."

„Toliau vykdome valdžios decentralizavimą ir atiduodame viską administruoti rimtiems žmonėms, kurie čia turi patirties, – tęsė V.Gedvilas. – Manau, kad žaisime olimpinėse žaidynėse. Vyrai privalo, o moterys, manau, irgi turi didelius šansus ten patekti."

REKLAMA

Įtvirtintu bendradarbiavimu džiaugėsi ir 3x3 asociacijos direktorius Ignas Grinevičius, kuris džiaugėsi atliktu įdirbiu – pagal šios dienos reitingą vyrų rinktinė tiesiogiai patektų į Paryžiaus olimpinės žaidynes, o moterys pastaruoju metu padarė didelį progresą.

„Labai džiaugiamės, kad LKF įvertino mūsų įdirbį, – kalbėjo 3x3 asociacijos direktorius I.Grinevičius. – Gavome garbę ir tuo pat metu misiją vesti Lietuvą į Paryžiaus olimpines žaidynes. Vyrai jau dabar turi tokią galimybę, jei žiūrėtume į šios dienos reitingą, o moterims iki 2024-ųjų tai yra realu pasiekti, matant mūsų progresą."

„Taip pat džiaugiamės, kad su LKF sutarėme dėl galimybės rūpintis klubiniu 3x3 krepšiniu, – tęsė I.Grinevičius. – Tai irgi yra žingsnis link rinktinių sėkmės, turnyrų ir tarptautinių turnyrų buvimas Lietuvoje. Apie profesionalios lygos atsiradimą ir turnyrus Lietuvoje paskelbsime artimiausiu metu."

Tiek vyrų, tiek moterų rinktinių jau birželio 21–26 dienomis Antverpene (Belgija) laukia didžiulis iššūkis – pasaulio trijulių čempionatas.

Po šią savaitę įvykusių burtų traukimo ceremonijos paaiškėjo, jog Lietuvos vyrų trijulių rinktinė B grupėje varžysis su Čile, Taivanu, Mongolija ir Vokietija. Moterys pateko į A grupę kartu su Vokietija, Rumunija, Japonija ir Kinija.


Gairės: 3x3
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
BRUŽAS IR PULKOVSKIS