V.Šeškus: apie legendinį Prienų „VIP'ą“, asistentą E.Beržininkaitį, keistą įprotį ir kiek pinigų gana norint būti LKL ketverte (4) antra „MISsMATCH“ dalis

Rugpjūčio 2 d., 09:20
V.Šeškus prisiminė legendinę VIP tribūną Prienuose
V.Šeškus prisiminė legendinę VIP tribūną Prienuose
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Virginijumi Šeškumi.

Ilgametis Prienų klubo strategas, dabar vadovaujantis Jonavos „CBet“ klubui, dalijosi prisiminimais iš legendinės VIP tribūnos, kurioje rinkdavosi garsūs svečiai.

„Kiek Prienų VIP’e surinkta pinigų... Aš paimčiau, knygą parašyčiau. Tokios situacijos, kad ai... Vos ne 5 tūkstančius vienas išsitraukė, padėjo. Sako: vežiausi su mintimi, nes žinojau, kad duosi tos naminukės paragauti (Juokiasi). Ten gal tris kartus buvę premjerai, kai atvyko Butkevičius, ten gal buvo 80 žmonių. Apsauginiai ėjo, sakiau nebesaugokit, ką čia prisaugosi“, – juokėsi jis.

REKLAMA

Strategas sakė, kad jei pats būtų žaidėjas, nenorėtų žaisti pas tokį strategą ir iš LKL trenerių mieliau rinktųsi Giedrių Žibėną arba Martiną Schillerį.

„Nesuprantu, kaip galėčiau žaisti pas tokį trenerį kaip aš. Jis šaukia – aš šaukiu. Pavyzdys Edvinas – jis visada sako, kad jam pas mane gerai, nes žinau jo stipriąsias puses. Lietuvoje žino, kad jei turi „ketvirtą numerį“ su metimu, reikia eiti pas Šeškų. Nebuvo nė vieno sezono, kad tokie neišeitų į viršų“, – sako jis.

V.Šeškus laidoje taip pat įvardino savo keistą įprotį išvis neįsivedinėti telefono numerių, komentavo pasipildymą Evaldu Beržininkaičiu ir įvardino, kokios sumos pinigų jam užtektų, kad galima būtų drąsiai kautis dėl ketverto LKL.

„Su milijonu gali kažką vaidinti, net neabejoju. Turėdamas milijoną gali paimti žaidėjus po 10 tūkst., kas yra geri pinigai. Kaip įsivaizduoju savo komadną: jei kažkas sakytų, kad mano komandai prideda 100 tūkst., aš jau rytoj turėčiau 3 gerus žaidėjus, po 15–20 tūkst. pridėčiau ir sutartis pasirašyčiau. Atrodo, nedideli pinigai, po 2 tūkst. per mėnesį, kas čia yra“, – kalbėjo V.Šeškus.

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – Prienų arenos VIP tribūna ir jos istorijos

REKLAMA

05:00 – didžiulis laikas prie telefono ragelio

10:00 – įprotis neįsivesti telefono numerių

12:00 – darbas be asistento ir E.Beržininkaitis Jonavoje

19:30 – ar Virgis norėtų žaisti pas save?

23:30 – gerai komandai reikalingi pinigai

29:00 – lažybos dėl techninių pražangų  

Pirmoji dalis:

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn


Gairės: Šeškus, prienai, jonava
4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti