Vėl prieš ASVEL spindėjęs A.Rubitas nukalė „Bayern“ pergalę Vilerbane (3)

Sausio 25 d., 23:40
A.Rubitas sumetė 17 taškų (Scanpix nuotr.)

Nukeltose aštuonioliktojo turo Eurolygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ (10/11) didžiąją susitikimo dalį kontroliavo situaciją ir 77:68 (20:16, 25:13, 16:13, 16:26) svečiuose įtikinamai nugalėjo Vilerbano ASVEL (9/12).

Miuncheno krepšininkai jau nuo pirmųjų minučių primetė savo taisykles aikštelėje – septintąją pirmojo ketvirčio minutę pirmavo 15:8. Antrojo kėlinio viduryje „Bayern“ persvara išaugo iki 13 taškų, kai pasižymėjo DeShaunas Thomasas (40:27), o pirmąją mačo dalį užbaigė Vladimiro Lučičiaus tritaškis paskutinę sekundę, padidinęs svečių pranašumą iki 16 (45:29).

Tiesa, sėkmingą žaidimą pirmoje mačo dalyje Miuncheno komandai apkartino Corey Waldeno trauma. Gynėjas susižeidė čiurną ir į aikštelę nebegrįžo.

Tik ketvirtojo kėlinio pradžioje ASVEL pabandė atkurti intrigą, kai Chrisas Jonesas sumetė 5 taškus paeiliui ir priartino šeimininkus per 10 taškų (57:67). Vis tik gaisrą greitai užgesino „Bayern“ vakaro vedlys Augustine'as Rubitas, o likus pustrečios minutės, pergalę tritaškiu įtvirtino Nickas Weileris-Babbas (77:63).

Buvęs žalgirietis A.Rubitas per 28 minutes įmetė 17 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus. Pirmojo rato akistatoje su ASVEL A.Rubitas taip pat spindėjo ir sužaidė geriausias sezono rungtynes Eurolygoje, kai surinko 24 naudingumo balus.

ASVEL: Chrisas Jonesas (6 rez. perd.) ir Youssoupha Fallas (6/6 dvit., 5 atk. kam.) po 14, Jamesas Gistas 10, Marcosas Knightas ir Charlesas Kahudi po 8... Elie Okobo 4 (2/5 dvit., 0/3 trit., 6 rez. perd.).

„Bayern“: Augustine'as Rubitas 17, Ognjenas Jaramazas 11, Andreasas Obstas 10, Nickas Weileris-Babbas 9, Othello Hunteris 8.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai

Gairės: miuncheno bayern