Vieningosios lygos vadovė pažėrė kritikos Eurolygai: jie verčia laukti stebuklo, kurio greičiausiai nebus (9)

Balandžio 22 d., 15:35
I.Korstin netiki, kad Eurolyga dar pratęs sezoną
I.Korstin netiki, kad Eurolyga dar pratęs sezoną
Šaltinis: Krepsinis.net

Vieningosios lygos vadovė Ilona Korstin paaiškino pagrindines priežastis, kodėl, anot jos, čempionatą logiškiausia buvo sustabdyti nepaskelbiant čempiono.

„Tai neturėtų prasmės. Čempiono ar naudingiausio žaidėjo neskelbėme, nes sezonas nebuvo baigtas. Tai daryti būtų nesportiška ir neteisinga. Komandos žaidė nevienodą rungtynių skaičių, tad tai tebūtų formalumas“, – teigė lygos vadovė.

I.Korstin pažėrė kritikos ir Eurolygos vadovams, kurie, anot jos, stato į keblią padėtį kitas lygas ir tiesiog tikisi stebuklo.

„Nors mūsų lygos atkrintamosios varžybos ir finalai šiemet būtų buvę itin įdomūs, tačiau supratome, kad nėra galimybių pratęsti čempionato. Klubams saugoti žaidėjus ir laukti yra beprasmiška. Jau norime dėliotis planus kitam sezonui, tačiau esame priklausomi nuo Eurolygos sprendimų. Niekas nežino, ką jie sugalvos. Kitų metų sezoną planuotume pradėti spalį, tačiau esame priversti laukti Eurolygos sprendimo. Jie visus verčia laukti stebuklo, kurio greičiausiai nebus“, – kritikos negailėjo I.Korstin.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


Gairės: eurolyga, vtb, korstin
9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti