Ž.Urbonas apie A.Payne'ą: į kaimą atvažiavo žvaigždė, kuri yra nepasiruošusi (9) VIDEO interviu

Sausio 27 d., 22:38
Ž.Urbonas pergalės nesureikšmino (LKL nuotr.)
Ž.Urbonas pergalės nesureikšmino (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ 76:64 namuose įveikė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Vyriausiasis Utenos komandos treneris Žydrūnas Urbonas džiaugėsi, kad pagaliau galėjo normaliomis sąlygomis ruoštis rungtynėms.

„Savaitę sportavome „5 prieš 5“. Visi treneriai supras, ką reiškia, kai mėnesį treniruotėse žaidi „3 prieš 3“ ar „4 prieš 4“. Tada ir ateini į tokią situaciją, kokioje mes buvome. Pagaliau turėjome sistemą ir bent galėjome šlifuoti gynybą. Pergalė visada yra smagiau, bet mes žinome, kur einame ir kaip galime žaisti. Šiandien dar nesužaidėme gerų rungtynių. Milleris šiandien gavo 4 blokus, kur metė dešine ranka. Nežiūriu tik, ar iškovojome pergalę, ar pralaimėjome – man reikia išgauti kokybę puolime ir gynyboje. Prie savojo krepšio tvarkėmės neblogai, nes dauguma jų tritaškių buvo per rankas“, – kalbėjo strategas.

REKLAMA

– A.Payne’as ir toliau „grybauja“?

– Taip, „grybauja“, bet tai atskira istorija. Jis nerodo savo žaidimo ir jis pats tą supranta, ir mato. Jis kol kas negali būti toks, koks buvo anksčiau. Jis nori, bet negalime. Kalbamės ir su agentu, ir su pačiu krepšininku, bet viena yra norėti – kita yra galėti. Bandome jį išnaudoti, bet jis dar nespėja.

– Kas trukdo jam atsiskleisti?

– Payne’as yra metus nežaidęs. Trukdo ir požiūris – į kaimą atvažiavo žvaigždė, kuri nepasiruošusi.

– Su T.Delininkaičiu pasirašytas kontraktas tik mėnesiui. Ką jis turėtų padaryti, kad pasiliktų?

– Žaisti tą patį žaidimą, ką žaidė šiandien. Jis labai patikimai tvarkėsi gynyboje. Delininkaičio sprendimai aukščiausio lygio. Tai, kad jam 39 metai nieko nereiškia, jeigu žmogus prisižiūri.

REKLAMA

„Neptūno“ strategas Dainius Adomaitis savo auklėtinių žaidimu buvo patenkintas tam tikrose atkarpose.

„Rungtynės vyko tarsi kalneliai. Kai kuriais momentais man patiko, kaip mes žaidėme. Gynyboje buvo agresyvumo ir žaidėme protingai. Puolime tiesiog prametėme daug laisvų metimų. Turime akcentuoti gynyboje individualų žaidimą, kur šiandien iš tokių situacijų praleidome 16 taškų. Puolima pagrindinė problema buvo 22 klaidos“, – apie susitikimą kalbėjo D.Adomaitis.

– I.Bontonas sužaidė vos pusantros minutės. Ar jis dar matomas komandoje?

– Pakartosiu Jono Kazlausko žodžius: „Jeigu atvažiuoja užsienietis – jis turi būti geresnis už vietinį“. Aš galiu susitaikyti su Sidarevičiaus 6 klaidomis, bet aš matau jo norą ir aš matysiu jo tobulėjimą. Tikiu, kad kitais metais mes turėsime gerą žaidėją rotacijoje, nes jis atsidavęs. Sunku susitaikyti su kai kuriomis klaidomis, bet tai yra proceso dalis. Dėl Bontono mes dar neturėjome jokio pokalbio, bet sprendimas bręsta ir manau, kad jis yra logiškas. Atleisti žaidėją visada yra sunku.


9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL