Ž.Urbonas: apie nenustebinusius žaidėjų atsiliepimus apie A.Sireiką, verksnių etiketę ir V.Kariniauską „Ryte“ (5) antra „MISsMATCH“ dalis

Rugsėjo 15 d., 08:00
Ž.Urbonas dalijosi įdomiomis mintimis
Ž.Urbonas dalijosi įdomiomis mintimis
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Utenos „Uniclub Casino Juventus“ treneriu Žydrūnu Urbonu.

Joje kalbėta apie požiūrį pakeitusius karjeros momentus, o taip pat – gerus Ž.Urbono santykius su treneriu Antanu Sireika, su kuriuo jam teko dirbti kartu.

Paklaustas, ar jį nustebino vieša žaidėjų kritika A.Sireikai, Ž.Urbonas šyptelėjo.

„Nenustebino. Pasakysiu taip, mes su juo esame labai geruose santykiuose, Antanas kartais tikrai užknisa. Bet užtat mes esame geruose santykiuose, kad aš jam drąsiai sakau: treneri, baikit bajerius, taip neišeis, nesąmonė. Treneris atsako: Žydrūnai, tau vis negerai, tu vis prigalvoji, bet po to prieina ir pasako, kad gal čia ir gerai buvo. Visiems geras nebūsi, esi vyr. treneris, aš irgi nesiruošiu būti geras visiems, nes nesu išmaldos davėjas, esu vadovas“, – sako jis.

REKLAMA

 

Ž.Urbonas komentavo ir Utenos komandos turimą verksnių etiketę, kadangi būtent šios komandos atstovai nevengia atvirų pasisakymų.

„Čia yra lietuviškumas. Geriau yra kentėti, tylėti ir sakytų tada: va, čia tai vyras, kenčia. Kenčia, o po to nusižudo. Pasižiūrėkite, kiek pas mus žmonių nusižudo, nes neišsikalba. Kam man tas kentėjimas? Yra vienas momentas: stengiuosi būti atviras ir neįžeisti. Aš nesu bailys, nebijau pasakyti, tegul kiti drebia – ko čia bijoti? Tai jei aš matau, kad yra klaida, kas buvo įrodyta, čia yra ne verkimas, o situacijos įvardinimas“, – mano strategas.

Treneris pasidžiaugė, kad Utenos klubas ne retam žaidėjui tampa laipteliu aukštyn, ir šypsodamasis sakė, kuo miestas gali pritraukti krepšininkus.

„Yra žaidėjų, kurie pas mus atvažiuoja, nes yra daug gražių ežerų ir galima žvejoti. Pavyzdžiui, Čepukaitis. Jam čia buvo gerai, Runkauskui taip pat“, – pasakojo jis.  

REKLAMA

„MISsMATCH“ antroje dalyje:

00:00 lūkesčiai ir realybė pabaigus krepšininko karjerą

03:20 požiūrį pakeitę momentai

07:40 ką galima pasiimti iš 3x3 krepšinio?

09:40 reakcija į žaidėjų atsiliepimus apie A.Sireiką

11:40 ką supranti tik tapęs treneriu?

14:30 Utenos komandos verksnių etiketė

18:40 veikla ir klube, ir savivaldybėje – pliusai ir minusai

21:06 kuo Utena traukia žaidėjus?

23:40 cementofkės Utenoje

26:00 kaip V.Kariniauskui seksis „Ryte“?

 

Pirmoji dalis: 

J.Vainauskas: kodėl paliko „Lietkabelį“, kaip rado Čanaką, kodėl dirbo su „BeoBasket“ ir kaip su „Žalgiriu“ varžėsi dėl Jankūno parašo


Gairės: juventus, urbonas
5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti