alba

M.Gebenas buvo pastebimas (Scanpix nuotr.)

Solidus M.Gebenas su sezonu atsisveikino triuškinančia nesėkme (4)

05.19 22:23

Pasirodymą Vokietijos pirmenybėse baigė Bambergo Brose Bamberg su Martinu Gebenu.

J.Smithas buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

ALBA po dramtiškos kovos palaužė „Bayern“ pasipriešinimą (3)

05.10 23:39

Vokietijoje įvyko principinis dviejų Eurolygoje žaidusių klubų susitikimas.

T.Blattas atliko dvigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Izraeliečių tandemas atvedė ALBA į triuškinančią pergalę

04.10 18:06

Vokietijos pirmenybėse užtikrintą pergalę pasiėmė Berlyno ALBA (18/6) ekipa.

D.Motiejūnas pelnė 18 taškų (Euroleague.net)

D.Motiejūnas galingu žaidimu prisidėjo prie pergalingo „AS Monaco“ reguliaraus sezono finišo (3)

04.08 23:58

Eurolygos reguliarųjį sezoną pergalingai baigė Donato Motiejūno atstovaujamas Monako AS Monaco (15/13) klubas.

Ch.Koumadje žaidė naudingai (Scanpix nuotr.)

ALBA pergalė paliko „Žalgiriui“ šansą pakilti iš paskutinės vietos (3)

04.06 22:44

Eurolygos atidėtose 19-ojo turo rungtynėse Berlyno ALBA (12/15) ekipa savoje arenoje 87:78 (28:13, 16:27, 25:15, 18:23) nugalėjo Atėnų Panathinaikos (8/19) krepšininkus.

M.Sajus pelnė 2 taškus (Scanpix nuotr.)

M.Sajus sužibėti prieš Eurolygos klubą neįstengė

04.04 21:42

Vokietijoje triuškinamą pralaimėjimą patyrė Martyno Sajaus atstovaujamas Bairoito Medi (11/17) klubas.

Y.Zoosmanas žibėjo šiame mače (Scanpix nuotr.)

Stambule laimėjusi ALBA tęsia kovą dėl vietos aštuonete (10)

03.29 22:36

Nesėkmę Eurolygoje patyrė Stambulo Fenerbahče (9/16) ekipa, kuri namuose 57:66 (19:16, 8:21, 11:11, 19:18) nusileido Berlyno ALBA (11/14) krepšininkams.

M.Sušinskas prieš Eurolygos klubą žaidė solidžiai (Scanpix nuotr.)

M.Sušinskas buvo tarp lyderių triuškinant Eurolygos klubą

03.27 21:17

Vokietijos pirmenybėse netikėtą pergalę pasiekė Chemnico 99ers (16/9) su Mindaugu Sušinsku.

M.Lo pelnė 22 taškus (Scanpix nuotr.)

Belgrado klubą įveikusi ALBA tęsia kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose

03.25 23:04

Eurolygoje svarbią pergalę pasiekė vilčių pakovoti dėl vietos atkrintamosiose varžybose neprarandantis Berlyno ALBA (10/14) klubas

R.Jokubaitis susižeidė atsimušęs į Ch.Koumadje (Scanpix nuotr.)

Užtikrintą „Barcelona“ pergalę apkartino R.Jokubaičio trauma (8)

03.22 22:46

Barselonos Barcelona (20/5) Eurolygos lyderės statusą įtvirtino užtikrinta pergale Vokietijoje.

J.Smithas buvo rezultatyviausias komandoje (Scanpix nuotr.)

ALBA nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo Vokietijoje

03.16 23:22

Vokietijos čempionate triuškinamą pergalę pasiekė Berlyno ALBA (16/5) klubas, kuris 95:80 (21:22, 21:15, 30:18, 23:25) namuose nugalėjo Braunšveigo Lowen (9/14) komandą.

T.Schneideris sublizgėjo (Scanpix nuotr.)

ALBA galingą formą išlaikė nušluodama varžovus Vokietijoje

03.13 17:49

Pastaruoju metu žibantis Berlyno ALBA (15/5) klubas sutriuškino varžovus Vokietijos pirmenybėse.

M.Lo buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

„Albatrosams“ užaugo sparnai – siautusio M.Lo užkurtas tritaškių vakarėlis pražudė „Olympiacos“ (3)

03.10 22:46

Eurolygoje ant geros bangos išlieka Berlyno ALBA (11/16) ekipa.

J.Strelniekas atliko 9 rezultatyvius perdavimus (Žalgirio nuotr.)

ALBA – „Žalgirio“ skaičiai: prastas L.Lekavičiaus pataikymas ir legionierių gerinti rekordai

03.04 10:37

Kauno Žalgirio pergalių serija Eurolygoje nutrūko, kai Jures Zdovco auklėtiniai krito Berlyne. Krepsinis.net tradiciškai pateikia rungtynių skaičius.

J.Nebo sužaidė naudingiausias rungtynes (Žalgirio nuotr.)

„Žalgirio“ pažymiai: dvigubos savaitęs neatlaikęs J.Lauvergne'as ir per varžovų galvas lipęs J.Nebo (11)

03.04 08:05

Kauno Žalgiriui nepavyko pratęsti pergalių serijos Eurolygoje ir pakilti iš turnyrinės lentelės dugno.

J.Zdovcas aptarė laukiančią kovą Berlyne (BNS nuotr.)

Pergalių seriją sieksiantis pratęsti J.Zdovcas: varžovai nėra itin fiziški – čia gali būti mūsų pranašumas

03.02 20:23

Kauno Žalgiris ketvirtadienio vakarą Berlyne bandys pratęsti pergalių seriją Eurolygoje.

I.Gonzalezas išskyrė kauniečių pasitikėjimą savo jėgomis (Scanpix nuotr.)

N.Giffey išskyrę ALBA atstovai: „Žalgiris“ atvyksta geros formos ir pasitikintis savo jėgomis (3)

03.02 15:33

Eurolygos rungtynėse ketvirtadienį Berlyno ALBA ekipa namuose priims Kauno Žalgirį, kuris pasiekė tris pergales iš eilės.

Įdomus faktas

1939 m. Europos čempionate Lietuva nugalėjo suomius 112:9 ir pasiekė didžiausią taškų skirtumą (103), iki tol pasiektą EČ rungtynėse. Šis rekordas išsilaikė 14 metų, kol 1953 m. buvusios TSRS rinktinė sutriuškino kitą Skandinavijos šalies – Danijos – krepšininkus 118:14 ir padidino skirtumą iki 104.