barcelona

Š.Jasikevičius liko nepatenkintas komandos nusiteikimu (Scanpix nuotr.)

Nusivylęs Š.Jasikevičius: „Real“ į aikštę išėjo mirti, o mes – žaisti (4)

04.12 08:57

Madrido „Real“ klubas savaitgalį džiaugėsi dvigubai – karštuose „El Clasico“ nugalėjo tiek futbolo, tiek krepšinio ekipos.

Š.Jasikevičius liko be pergalės

Įspūdingas „El Clasico“: fantastišką sugrįžimą pademonstravusi „Barcelona“ krito prieš „Real“ ekipą (12)

04.11 21:36

El Clasico rungtynės nebe pirmos Šarūnui Jasikevičiui šį sezoną, tačiau šįkart teko likti be pergalės.

Š.Jasikevičius gyrė auklėtinį

Šaro duoklė P.Gasoliui: momentais jis darė neįtikėtinus dalykus (10)

04.10 09:08

Pau Gasolis po daugiau nei 20 metų pertraukos grįžo į Eurolygą, tačiau to nepavyko pažymėti pergale prieš Miuncheno Bayern.

P.Gasolis pelnė 9 taškus (Klubo nuotr.)

Ilgai lauktas P.Gasolio sugrįžimas į Eurolygą paženklintas pralaimėjimu (24)

04.09 23:52

Pralaimėjimu reguliarųjį Eurolygos sezoną baigė jo nugalėtoja Barselonos „Barcelona“ (24/10) ekipa.

N.Mirotičius praleis mačą su Miuncheno ekipa (Euroleague.net)

Š.Jasikevičius atleido vadeles – prieš „Bayern“ kausis be abiejų lyderių (5)

04.09 14:46

Eurolygos reguliaraus sezono paskutiniajame ture Barselonos Barcelona ekipa susitiks su Miuncheno Bayern.

P.Gasolis yra pasirengęs sugrįžimui

P.Gasolis patvirtino: debiutuos mače prieš „Bayern“ (4)

04.08 21:30

Barselonos Barcelona sezono eigoje pasipildė dar viena superžvaigžde - prie komandos prisijungė Pau Gasolis.

N.Mirotičius vedė į pergales „Barcelona“ komandą (Scanpix nuotr.)

Naudingiausiu kovo mėnesio Eurolygos žaidėju tapo „Barcelona“ lyderis (2)

04.05 13:30

Kovas buvo ypatingas mėnuo Barselonos Barcelona klubui, kadangi jis užsitikrino reguliaraus sezono nugalėtojo vardą, o daug prie to prisidėjo Nikola Mirotičius, kuris buvo išrinktas naudingiausiu mėnesio žaidėju.

Barselonos klubas puikiai žaidė trečiame kėlinyje (Scanpix nuotr.)

Pergales skinanti „Barcelona“ laimėjimą užsitikrino per kėlinį, Š.Jasikevičių teisėjai išsiuntė į rūbinę (4)

04.04 21:36

25-ąją pergalę į savo sąskaitą Ispanijos čempionate įsirašė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (25/3) komanda.

Barselonos ekipa nuskynė dar vieną pergalę

Š.Jasikevičius pasidžiaugė laimėtu reguliariuoju sezonu ir palinkėjo greičiau sugrįžti „Fenerbahče“ aukštaūgiui

04.03 10:49

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ komanda netrukus sugrįžo į pergalingas vėžes Eurolygoje ir po laimėjimo prieš Stambulo „Fenerbahče“ ekipą užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame sezone.

Tik pabaigoje „Barca“ ėmė labiau kontroliuoti situaciją

Š.Jasikevičiaus kariauna atlaikė „Fenerbahče“ spaudimą ir tapo reguliaraus sezono nugalėtoja (10)

04.02 22:48

Stambulo „Fenerbahče“ (20/13) komanda pirmajame kėlinyje neteko vieno iš lyderių, bet tai nesutrukdė Eurolygoje mesti rimtą iššūkį Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai Barselonos „Barcelona“ (24/9) ekipai.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai nepaisė vietos įstatymų

Žydai pyksta – „Barcelona“ žaidėjai ir treneriai neteisėtai linksmai leido laiką Tel Avive (4)

04.01 21:08

Eurolygos rungtynėse antradienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona ekipa 94:99 nusileido Tel Avivo Maccabi krepšininkams.

Š.Jasikevičius nebuvo patenkintas komandos žaidimu (Scanpix nuotr.)

Š.Jasikevičius: šiuo metu nežaidžiame gero krepšinio

03.31 10:31

Eurolygos 32-ajame ture nutrūko pergalingas Barselonos „Barcelona“ klubo žygis – svečiuose buvo nusileista Tel Avivo „Maccabi“ komandai.

D.Benderis sužaidė sezono mačą

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai po pratęsimo krito Tel Avive (18)

03.30 23:18

Dramatišką nesėkmę Eurolygoje patyrė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (23/9) ekipa, kuri išvykoje 94:99 (14:19, 24:20, 21:26, 21:15, 14:19) antrą kartą šiame sezone po pratęsimo nusileido Tel Avivo Maccabi (13/17) krepšininkus.

B.Daviesas rinko svarbius taškus

B.Davieso iniciatyva lemiamu metu išgelbėjo „Barcelona“ nuo pralaimėjimo autsaideriams

03.28 15:36

Sunkią pergalę Ispanijos čempionate pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (24/3) komanda, kuri namie 81:79 (20:17, 11:18, 25:24, 25:20) įveikė Fuenlabrados Urbas (7/20) klubą.

Š.Jasikevičius džiaugėsi dar viena pergale (Scanpix nuotr.)

Š.Jasikevičiaus kariauna beveik užsitikrino reguliaraus sezono nugalėtojos vardą (3)

03.26 23:52

Pergalių seriją iki penkių Eurolygoje pratęsė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (23/8) komanda.

Th.Heurtelis mano, kad klube buvo nepageidaujamas nuo pat pradžių

Th.Heurtelis: „Barcelona“ treneris ir klubo vadovai nenorėjo manęs nuo sezono pradžios (13)

03.26 13:57

Į Vilerbano ASVEL komandą persikėlęs Thomasas Heurtelis neišvengia klausimų apie šio sezono pradžią Barselonos Barcelona sudėtyje.

K.Kuricas per 13 minučių tapo mačo MVP (Scanpix nuotr.)

Kitoks „Barcelona“ veidas – varžovus į nokdauną pasiuntė žlugdančiu puolimu (4)

03.23 23:14

Triuškinančią pergalę Ispanijos pirmenybėse pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (23/3) ekipa, namie 98:68 (33:15, 31:24, 13:8, 21:21) nušlavusi Madrido Estudiantes (8/18) klubą.

Barselonos klubas pademonstravo puikią gynybą (Scanpix nuotr.)

Š.Jasikevičiaus kariauna puikia gynyba supančiojo „Valencia“ (2)

03.21 21:16

Puikią laimėjimų seriją Ispanijos čempionate ir toliau Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (22/3) ekipa.

A.Hanga pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai geležine gynyba užgesino vieną karščiausių Eurolygos komandų (7)

03.19 23:29

Užtiktintą pergalę žibančių Eurolygos komandų mūšyje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (22/8), išvykoje 72:56 (15:12, 23:17, 17:15, 17:12) nugalėjusi Milano AX Armani (19/11) klubą.

Barselonos ekipa iškovojo puikią pergalę (Scanpix nuotr.)

Nuostabi gynyba: 4 taškus per ketvirtą kėlinį praleidusi „Barcelona“ vėl dominavo (4)

03.16 23:20

Pergalingą žygį Ispanijos čempionate ir toliau tęsia Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (21/3) ekipa.

Įdomus faktas

Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.