bayern

V.Lučičius buvo rezultatyvus (BNS nuotr.)

Vokietijoje – užtikrinta „Bayern“ pergalė

01.16 18:32

Tvirtą pergalę Vokietijos lygoje pasiekė Miuncheno Bayern (12/4) klubas, kuris namuose 100:81 (20:21, 29:21, 29:21, 22:18) sutriuškino Bonos Telekom Baskets (12/5) ekipą.

J.Strelniekas pelnė vos tašką (Scanpix nuotr.)

„Žalgirio“ pažymiai: J.Strelnieko agonija ir stabiliai kovojantis J.Nebo (41)

01.12 10:30

Po ilgos pertraukos į Eurolygos kovas sugrįžęs Kauno Žalgiris antradienio vakarą Miunchene neatrodė šviežias - varganą puolimą demonstravę žalgiriečiai 65:74 nusileido vietos Bayern krepšininkams.

E.Ulanovas pastaruoju metu vėl menkai pastebimas (Scanpix nuotr.)

„Bayern“ – „Žalgirio“ mačo skaičiai: blogiausias puolimas Eurolygoje, ryškus J.Nebo ir vėl blankus E.Ulanovas

01.12 10:20

Kauno „Žalgiris“ grįžo į Eurolygos kovas, bet pralaimėjo Miunchene. Krepsinis.net tradiciškai pateikia susitikimo skaičius.

A.Trinchieri gyrė aržovus (Scanpix nuotr.)

A.Trinchieri: „Žalgiris“ gerokai patobulėjo, lyginant su pirmuoju mūsų susitikimu (7)

01.10 16:47

Kauno Žalgiris pagaliau po pertraukos grįžta ant parketo Eurolygoje ir susitiks su Miuncheno Bayern klubu. Prieš susitikimą Andrea Trinchieri įžvelgė apsikeitimus Žalgiryje.

J.Zdovcas rengiasi mačui Vokietijoje (LKL nuotr.)

„Bayern“ seriją pratęsti norintis J.Zdovcas: man patinka mano komanda, nebeverkiu, kad kažko neturime (25)

01.10 13:12

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje ir toliau gyvena neįprastu ritmu – po trijų nukeltų mačų laukia dviguba savaitė, kurios įvykimu užtikrintiems būti taip pat negalima.

M.Sušinskas laimėjo prieš Eurolygos klubą (Scanpix nuotr.)

Būsimi „Žalgirio“ varžovai neatsilaikė prieš M.Sušinsko klubą (5)

01.09 17:50

Vokietijos čempionate Mindaugo Sušinsko atstovaujamas Chemnico Niners (10/5) klubas išvykoje 65:63 (19:16, 12:26, 15:9, 19:12) palaužė Miuncheno Bayern (11/4) krepšininkus.

M.Gebenas buvo naudingas (Scanpix nuotr.)

M.Gebenas buvo naudingiausias bandant parklupdyti „Bayern“ (4)

01.02 23:40

Nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė Bambergo Brose Bamberg (6/9) ekipa su Martinu Gebenu.

K.C.Riversas pergalės nenukalė

„Bayern“ vedlio rolės ėmęsis K.C.Riversas nuo netikėtos nesėkmės neišgelbėjo (1)

12.26 23:22

Nelauktą nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė Miuncheno Bayern (10/3) ekipa.

M.Costello išsiskyrė karjeros maču (Euroleague.net)

Du lyderius turėjusi „Baskonia“ laimėjo Miunchene (9)

12.23 21:50

Vitorijos Baskonia (6/11) nutraukė dviejų nesėkmių atkarpą Eurolygoje ir svečiuose 81:76 (25:13, 21:29, 21:13, 14:21) įveikė Miuncheno Bayern (7/10) klubą.

R.Giedraitis praleis rungtynes Miunchene

„Baskonia“ į Vokietiją išvyko be abiejų lietuvių ir latvio (1)

12.22 14:38

Vitorijos Baskonia komanda pastaruoju metu Eurolygoje sunkiai randa kelią į pergalę, o nugalėti varžovus šią savaitę bus dar sudėtingiau.

T.Dardenas nestabdo net ir sulaukęs 40-ties (Scanpix nuotr.)

„Bayern“ minimaliai palaužė nesenstančio T.Dardeno vedamą klubą (1)

12.19 21:13

Nelengvą pergalę Vokietijos pirmenybėse pasiekė Miuncheno Bayern (10/2) ekipa.

Th.Walkupas išsiskyrė nugalėtojų gretose (Euroleague.net)

„Olympiacos“ gynyba surakino svečius iš Miuncheno

12.15 23:15

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (10/5) ekipa, kuri namuose 83:60 (26:10, 23:14, 16:13, 18:23) sutriuškino Miuncheno Bayern (7/8) krepšininkus.

K.Riversas grįžta į Vokietiją (BNS nuotr.)

„Bayern“ susigrąžino buvusį žalgirietį (3)

12.11 14:35

Miuncheno „Bayern“ rado papildymą po to, kai traumą patyrė Darrunas Hilliardas.

V.Lučičius vedė komandą į pergalę (Euroleague.net)

Trys po 18 taškų surinkę „Bayern“ žaidėjai nulėmė pergalę prieš Eurolygos čempionus (2)

12.09 22:37

Pergalę Eurolygoje pasiekė Miuncheno Bayern (7/7) ekipa, kuri namuose 83:71 (27:23, 17:15, 22:26, 17:7) nugalėjo titulą ginančius Stambulo Anadolu Efes (6/8) krepšininkus.

O.Jaramazas tapo rezultatyviausiu (Scanpix nuotr.)

„Bayern“ be didelio vargo išsilaikė tarp Vokietijos pirmenybių lyderių

12.04 23:28

Savo pozicijas Vokietijos pirmenybėse įtvirtino Miuncheno Bayern (7/2) ekipa.

D.Hilliardas prieš buvusį klubą sužaidė puikias rungtynes (Euroleague.net)

D.Hilliardo fantastiško pasirodymo neužteko – W.Clyburnas ištraukė CSKA pergalę (3)

11.25 21:04

Eurolygoje Maskvos CSKA (7/5), kurios garbę gina Marius Grigonis, namuose 77:74 (18:24, 14:17, 24:16, 21:17) palaužė Miuncheno Bayern (5/7) krepšininkus.

„Bayern“ laimėjo užtikrintai (Scanpix nuotr.)

Sėkmingą savaitę „Bayern“ užbaigė laimėdama ir vietiniame fronte

11.21 18:07

Miuncheno Bayern (6/2) komanda užbaigė įtemptą savaitę, kurioje nė sykio nepralaimėjo.

Įdomus faktas

Izraelio krepšinio žvaigždė Odedas Katashas 1998 m. buvo sutaręs su Niujorko „Knicks“ komanda ir turėjo debiutuoti NBA lygoje, tačiau dėl prasidėjusio lygos lokauto taip neįvyko ir krepšininkas grįžo rungtyniauti į Europą.