garliava

„Žalgiris“ išbandys parketą Garliavoje (LKL nuotr.)

KMT ketvirtfinalio namų rungtynes „Žalgiris“ žais Garliavoje (1)

12.31 10:04

Kauno Žalgirio komandos sausio mėnesį laukia įdomi patirtis. Žalgiriečiai vienerias namų rungtynes žais ne Žalgirio arenoje, o Garliavos sporto ir kultūros centre.

„Hoptrans Winter Open“ turnyre – finišo tiesioji

„Hoptrans Winter Open“ turnyre – finišo tiesioji

03.20 07:01

Kovo 24-ąją Garliavos sporto ir kultūros centre finišuos dar 2018-ųjų metų rudenį prasidėjęs Hoptrans Winter Open 3x3 krepšinio žiemos sezonas, susidėjęs iš penkių etapų.

Garliavoje lemiamą mačą stebėjo sausakimšos tribūnos

Paskutinės LMKL sezono rungtynės pažymėtos dar vienu lankomumo rekordu (2)

04.26 11:12

Po vakar dienos mačo į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) istoriją įrašytas ne tik istorinis Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ triumfas finale, bet ir dar vienas šio sezono lankomumo rekordas. „Hoptrans-Sirenų“ ir Marijampolės „Sūduvos“ ketvirtąsias finalo serijos rungtynes stebėjo net 1400 sirgalių ir tai yra geriaus...

nkl logo09

NKL finalinis ketvertas antrus metus iš eilės vyks Garliavoje (5)

04.04 12:59

Antrus metus iš eilės finalinis SMScredit.lt – NKL etapas vyks Garliavoje. Balandžio 14-15 dienomis dėl čempionų titulo ir galimybės patekti į LKL kovos Kauno „LKKA – Atletas“, Kauno „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“, Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ bei Vilniaus „Statyba“. Balandžio 14 dieną, 16:00 val.

kalnietis mantas 11 ZAL

"Krepšinio diena mano mokykloje" estafetę Garliavoje perėmė M.Kalnietis (2)

02.29 11:59

Per Kauno rajono mokyklas toliau keliauja krepšinio dienos. Vasario 28 d. projektas „Krepšinio diena mano mokykloje“ aplankė Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją. Tritaškių metimo varžybose prieš gimnazistą stojo „Žalgirio“ žaidėjas Mantas Kalnietis, integruotas pamokas gimnazistams vedė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF...

Įdomus faktas

Pirmasis LKL prezidentas ir vienas lygos įkūrėjų – buvęs garsus krepšinininkas Šarūnas Marčiulionis.