go3

L.Kleiza prisiminė pralaimėtą prancūzams finalą

L.Kleiza: Parkeris kuria filmą su mano auksu (9)

02.15 18:42

Tony Parkeris kuria filmą su mano auksu, - 2013-ųjų Europos čempionato finalą su skauduliu Krepšinio namų dokumentikos trečioje dalyje prisimena Linas Kleiza.

R.Milašius džiaugėsi sutarties pasirašymu

LKL internetinės rungtynių transliacijos keliasi į mokamą platformą (236)

08.31 12:53

Naujajame 2021-2022 m. Betsafe-LKL sezone krepšinio gerbėjai galės stebėti visas rungtynes tiesiogiai. Dėka naujosios Go3 ir LKL partnerystės Baltijos šalių žiūrovai galės matyti tiesiogiai visas reguliariojo sezono ir atkrintamųjų varžybų rungtynes per naujos kartos televiziją Go3 Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

GO3 logotipas atsirado ant marškinėlių (Žalgirio nuotr.)

„Žalgiris“ pristatė naują generalinį rėmėją (57)

08.30 12:13

Kauno Žalgirio prezidentas Paulius Motiejūnas pristatė naują generalinį rėmėją, prie jo prisijungė naujųjų partnerių Go3 atstovas Christianas Antingas. Ši kompanija užėmė generalinio rėmėjo vietą.

Įdomus faktas

Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.