italija

S.Fontecchio buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas

Prancūzams prireikė pratęsimo, kad palaužtų S.Fontecchio vedamus italus (1)

08.12 23:40

Prancūzai, kurie Europos čempionate žais vienoje grupėje su Lietuva, draugiškame mače per pratęsimą 78:77 (13:19, 23:17, 18:14, 15:19, 9:8) palaužė Italijos komandą.

Lietuviai tęsia kovas (FIBA nuotr.)

Po pertraukos įsibėgėję aštuoniolikmečiai įveikė ir italus (44)

07.31 15:00

Lietuvos (2/0) aštuoniolikmečių rinktinė toliau neklumpa Europos čempionate. Šįkart D grupės mače 79:61 (15:19, 23:19, 18:9, 23:14) buvo nugalėti Italijos (1/1) bendraamžiai.

B.Baronas keliasi į Italiją (Scanpix nuotr.)

B.Baronas oficialiai prisijungė prie „AX Armani“ klubo (13)

06.28 14:04

Milano AX Armani ir toliau aktyviai dairosi po laisvųjų agentų rinką, pildydama sudėties dėlionę kitam sezonui.

S.Tonutas keliasi į Milaną (Scanpix nuotr.)

Oficialu: „AX Armani“ gretas papildė Italijos rinktinės gynėjas (4)

06.25 12:05

Italijos portalas Tuttosport skelbia, kad Milano AX Armani pasiekė susitarimą su 28-erių metų 194 cm ūgio italu Stefano Tonutu.

P.Sorokas liks Italijoje (Scanpix nuotr.)

Oficialu: P.Sorokas keliasi į Trevizo ekipą (7)

06.15 16:50

Italijoje pastaruosius 3 sezonus praleidęs Paulius Sorokas greičiausiasiai nepaliks šios šalies, tačiau pakeis komandą.

A.Strautinis gali pakilti į Eurolygą (Scanpix nuotr.)

„AX Armani“ akiratyje – „Virtus“ aukštaūgis ir jaunas latvis (6)

05.22 11:57

Italijos pirmenybių ketvirtfinalį įveikusi Milano AX Armani ekipa jau dairosi į galimus kito sezono papildymus.

M.Echodo sezonas baigėsi nykiai

M.Echodas su sezonu atsisveikino nepakilęs nuo suolo (21)

05.22 00:09

Italijos pirmenybėse sezonas baigėsi Martyno Echodo atstovaujamai Venecijos Umana Reyer komandai.

S.Rodriguezas pataikė 4 tritaškius

O.Olisevičiaus klubas nepasipriešino „AX Armani“ krepšininkams

05.17 23:45

Italijos čempionato ketvirtfinalyje pralaimėjimą patyrė vis dar be traumuoto Osvaldo Olisevičiaus žaidžianti Emilijos Redžo Unahotels ekipa.

M.Echodas žaidė vos dvi minutes (Scanpix nuotr.)

Pralaimėtame Italijos ketvirtfinalio mače – kuklios M.Echodo minutės (1)

05.17 22:43

Italijos pirmenybių antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse pralaimėjimą patyrė Martyno Echodo Venecijos Umana Reyer klubas, kuris išvykoje 58:70 (14:14, 11:16, 17:27, 16:13) nusileido Tortonos Derthona krepšininkams.

T.Shengelia nebaigė mačo dėl traumos (Scanpix nuotr.)

Pergalingą „Virtus“ atkrintamųjų startą apkartino T.Shengelijos trauma

05.16 08:55

Italijos čempionato ketvirtfinalio seriją pergalingai pradėjo Bolonijos Virtus ekipa, kuri pirmosiose rungtynėse 82:76 (24:22, 21:14, 17:18, 20:22) nugalėjo Pezaro Carpegna Prosciutto krepšininkus.

K.Hinesas buvo tarp rezultatyviausiųjų (Euroleague.net)

M.Echodas prieš Eurolygos klubą šanso negavo (3)

05.09 00:08

Italijos pirmenybėse reguliarusis sezonas baigėsi Eurolygos komandos pergale.

A.Velička žaidė puikiai (Scanpix nuotr.)

A.Velička buvo naudingiausias, A.Gudaitis pridėjo dvigubą dublį

05.08 23:59

Apmaudžią nesėkmę Italijos pirmenybėse patyrė Neapolio GeVi (11/19) ekipa su dviem lietuviais.

T.Dimšai trūko tikslumo

T.Dimša sezoną uždarė rezultatyviu, bet neefektyviu pasirodymu (5)

05.08 23:50

Pralaimėjimu Italijos pirmenybių reguliarųjį sezoną uždarė Trevizo Nutribullet (12/18) su Tomu Dimša.

E.Bendžius vėl buvo itin rezultatyvus (Scanpix nuotr.)

Taškų lenktynėse – rezultatyviausias E.Bendžius ir nenutrūkusi P.Soroko serija (1)

05.08 23:40

Italijos pirmenybėse rezultatyvią pergalę lietuvių dvikovoje pasiekė Sasario Dinamo (17/13) su Eimantu Bendžiumi.

A.Juškevičius buvo itin solidus (Scanpix nuotr.)

A.Juškevičius su Italijos pirmenybėmis atsisveikino tritaškiais dviejų pratęsimų mūšyje

05.08 22:47

Italijos pirmenybėse pergale dviejų pratęsimų dramoje finišavo Ado Juškevičiaus atstovaujama ekipa.

M.Belinelli buvo solidus (Scanpix nuotr.)

„Virtus“ Europos taurės finalą pasitinka laimėję reguliarųjį sezoną Italijoje

05.08 20:29

Bolonijos Virtus (26/4) prieš Europos taurės finalą pasiekė kitą svarbų tikslą - laimėjo reguliarųjį sezoną Italijoje.

T.Dimša buvo rezultatyviausias ekipoje

Rezultatyviausiai ekipoje žaidęs T.Dimša nuo beviltiško pralaimėjimo prieš „Virtus“ neišgelbėjo (5)

04.29 23:25

Italijos čempionate triuškinamą pralaimėjimą patyrė Tomo Dimšos atstovaujamas Trevizo Nutribullet (11/17) ekipa.

K.Pangosas vėl žais Eurolygoje (Scanpix nuotr.)

K.Pangosas jungsis prie „AX Armani“ (6)

04.28 23:39

Milano AX Armani iškritimą Eurolygos ketvirtfinalyje glaisto gerokai pozityvesnėmis žiniomis.

E.Bendžius buvo rezultatyvus (Scanpix nuotr.)

Trijų lietuvių susidūrime giliausią pėdsaką paliko E.Bendžius (9)

04.24 23:59

Italijos pirmenybėse sužaistas gausiais lietuviškais akcentais nusėtas mačas.

Įdomus faktas

Nors tarptautinėse arenose Izraelio rinktinė daug žymių laimėjimų nepasiekė (1979 m. EČ sidabras), finaliniame Europos čempionato turnyre žydai dalyvavo net 22 kartus.