jasilionis

A.Jasilionis dirbs su A.Trifunovičiumi („Optibet Summer League“ nuotr.)

Azerbaidžano rinktinės vyr. treneriu tapęs A.Trifunovičius pasikvietė ir lietuvį (11)

05.24 13:08

Vilniaus Ryto ir Kauno Žalgirio klube dirbęs Aleksandras Trifunovičius surado naują darbovietę.

A.Jasilionis treniruos Ukrainos klubą („Optibet Summer League“ nuotr.)

A.Jasilionis stoja prie ambicingai nusiteikusio naujo Ukrainos klubo vairo (6)

09.10 11:34

Praėjusiame sezone Maskvos srities Chimki trenerių štabe dirbęs Aurimas Jasilionis vėl imasi vyr. trenerio amato.

Jasilionis (Klubo nuotr.)

A.Jasilionis: apie nuolatinius užrašus, 1992-ųjų kartai kirptus plaukus ir etapą, kai jautėsi nereikalingas (1)

06.14 11:05

Krepsinis.net portale - antroje MISsMATCH dalis su treneriu Aurimu Jasilioniu.

A.Jasilionis su klubu liko iki galo

Su „Chimki“ iki galo likęs A.Jasilionis: apie 3 paras be miego, veterano pastangas, du atsisveikinimus ir kasdienį ryšį su Kurčiu

06.07 13:07

Krepsinis.net portale grįžta gyvi pokalbiai MISsMATCH laidoje, kurioje šįkart neseniai iš Rusijos grįžęs Aurimas Jasilionis, vienintelis iki sezono pabaigos Maskvos srities Chimki gretose išbuvęs lietuvis.

A.Jasilionis netiki, kad Eurolygos sezonas bus pratęstas

Sezono pratęsimu netikintis A.Jasilionis išskyrė tris Eurolygos komandas, kurias analizuoti sunkiausia (1)

05.15 07:00

Išskirtinai portalui Krepsinis.net Maskvos srities Chimki klube dirbantis Aurimas Jasilionis pasidalino mintimis apie Eurolygos atnaujinimo galimybę.

Maskvoje dirba visas lietuviškas trenerių štabas („Chimki“ nuotr.)

Darbas Eurolygoje šalia R.Kurtinaičio: kelios paros be miego, šimtų žaidėjų peržiūros ir nuovargį atperkanti jauno trenerio patirtis (7)

03.27 15:00

Be Kauno „Žalgirio“ didžiausią lietuvių delegaciją Eurolygoje turi Maskvos srities „Chimki“ ekipa.

R.Butautas susipažino su jaunimu (www.kavolelis.lt)

Su jaunimu dirbęs R.Butautas: auga gera pamaina (7)

12.24 15:06

Prieš didžiausias metų šventes jaunieji krepšinio talentai laiką leido ne pramogaudami, bet liedami prakaitą Druskininkų sporto centro salėje. Čia vyko antroji Talentų karta projekto stovykla.

A.Jasilionis dirbs Šakiuose (Vido Venslovaičio nuotr.)

Prie „Vyčio“ vairo stojo A.Jasilionis (2)

05.10 10:48

Su Virginijumi Sirvydžiu atsisveikinusi Šakių „Vyčio“ komanda rado naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo Raseinių „Rasuose“ praėjusį sezoną dirbęs Aurimas Jasilionis. „Nuotaikos – tikrai džiaugsmingos, smagu, kad įsiliesiu į tokią organizaciją, kuri siekia aukščiausių tikslų, sutampančių su manaisiais.

K.Lavrinovičius teigė dėl pralaimėjimų graužiantis ir save (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

K.Lavrinovičius: apie „Lietuvos ryto“ bėdas, baltą pavydą „Neptūnui“, dideles A.Jasilionio perspektyvas ir pranašystę R.Kaukėnui (5)

02.05 12:00

Nors pastaruoju metu Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai ant parketo rungtynėse išbėga ir retokai, laiko atsikvėpti beveik nėra. Tomui Pačėsui perėmus klubo vairą, žaidėjai yra priversti išlieti visą prakaitą iki paskutinio lašo

T.Pačėsas stos prie sostinės komandos vairo (Fotodiena.lt)

Oficialu: „Lietuvos ryto“ vairą perėmė T.Pačėsas (84)

12.17 11:20

Laikinųjų trenerių era Vilniaus „Lietuvos ryte“ – baigta. Sostinės klubas pasirašė sutartį su Tomu Pačėsu šiam sezonui su galimybe pratęsti bendradarbiavimą. Apie tai ketvirtadienį buvo paskelbta oficialiai.

„Lietuvos ryto“ klubo vadovai turėtų prisiimti kaltę dėl šio gėdingo komandos pasirodymo (Fotodiena.lt)

„Lietuvos ryto“ fiasko iš arti: sprendimai, lėmę prasčiausią pasirodymą per klubo istoriją (68)

12.10 11:12

Vilniaus „Lietuvos rytas“ patyrė visišką fiasko Europos taurėje, kai pirmą kartą klubo istorijoje liko už antrojo etapo borto. Portalas Krepsinis.net nusprendė panagrinėti vilniečių nesėkmės priežastis ir paieškoti kaltų dėl susidariusios situacijos.

A.Gronskis ir M.Nicola šiemet jau spėjo pabūti vyr. trenerio poste (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

Treneris – tik „Lietuvos ryto“ problemų ledkalnio viršūnė (22)

12.05 13:05

Jei reikėtų atsakyti į klausimą, iš ko yra lipdomi komandos pamatai ir kas yra svarbiausia, norint trofėjų lentyną papildyti tviskančia nugalėtojų taure, ką pasirinktumėte?

A.Gronskis perėmė „Lietuvos ryto“ vairą (Fotodiena.lt)

Komedija tęsiasi: A.Gronskis laikinai perėmė „Lietuvos ryto“ vairą (103)

12.04 18:14

Treneris Arvydas Gronskis vadovaus Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų žaidimui per LKL rungtynes šeštadienį sostinėje su Utenos „Juventus“.

A.Jasilionis savo auklėtiniams priekaištų neturėjo (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

A.Jasilionis: tiek praleistų taškų – vienareikšmiškai per daug, bet žaidėme prieš tikrai stiprią komandą (21)

12.02 20:30

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai ir toliau skęsta Europos taurės turnyre. Vos dvi pergales savo sąskaitoje E grupėje turinti Vilniaus ekipa trečiadienį dar kartą buvo pamokyta Saratovo „Avtodor“ ekipos – Lietuvos komandą rusai sutriuškino 109:92. Tiek daug taškų „Lietuvos rytas“ šiame sezone dar nebuvo praleidę – ...

V.Šeškus auklėtinius pagyrė (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

V.Šeškus: Čepukaitis šįkart sužaidė kaip Dievas (1)

11.28 20:27

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda Prienuose išliejo ne vieną prakaito lašą, bet galiausiai įveikė kovingą „Vytauto“ ekipą. Po mačo vilniečių treneris Aurimas Jasilionis buvo tradiciškai nekalbus. „Labai džiaugiuosi pergale ir didžiuojuosi savo vaikinais. Laukia sunkus ir ilgas darbas.

A.Jasilionis greitai turės sugrįžti į asistento vietą (Fotodiena.lt)

G.Vainauskas: „Lietuvos rytas“ jau netrukus turės naują vyr. trenerį (58)

11.26 17:27

Vilniaus „Lietuvos ryto“ vadovų kantrybės taurė perpildyta. Niekaip kelio į pergales nerandanti komanda artimiausiu metu turės naują vyriausiąjį trenerį. Klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas TV3 televizijai atskleidė, jog renkasi iš keturių kandidatų. „Matau padarytas klaidas.

A.Jasilionis buvo kaip visada nekalbus (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

Po dar vieno pralaimėjimo A.Jasilionis atsiprašė sirgalių ir buvo filosofiškas: Roma nepasistato per vieną naktį (55)

11.25 21:15

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai nepavyko nutraukti nesėkmių namuose prakeiksmo – šįkart viena prasčiausiai puolančių Europos taurės komandų Solnoko „Olaj“ išsivežė pergalę iš Vilniaus. „Noriu pasveikinti varžovus su pergale, o taip pat padėkoti bei atsiprašyti žiūrovų ir pagirti žaidėjus už kovą iki pat pabaigos.

A.Jasilionis viliasi, jog jo auklėtiniams pavyks pagaliau laimėti Europos taurės mačą ir savoje arenoje (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

A.Jasilionis išvardino, kokias naujoves įvedinėja „Lietuvos ryte“ (19)

11.24 18:04

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda trečiadienį žais Europos taurės turnyro septintojo turo rungtynes. Vilniečių varžovai – Solnoko „Olaj“ ekipa iš Vengrijos, kurią pirmajame rate sutriuškino 89:65. Laikinai vyriausiojo trenerio pareigas einantis Aurimas Jasilionis teigė, jog dvikova bus emocinga ir „Lietuvos rytas“ sieks...

N.Laprovittola gyrė A.Jasilionį (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

N.Laprovittola: Jasilionis parodė, jog yra pasiruošęs šiam iššūkiui (9)

11.24 13:58

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos pagrindinis atakų organizatorius Nicolas Laprovittola turi prisitaikyti prie pakitusio vaidmens, kai jo tautietį Marcelo Nicolą pakeitė Aurimas Jasilionis.

Jasilionis (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

A.Jasilionis: jei Laprovittola norės žaisti, jis privalės įsilieti į pasikeitusį komandos žaidimą (35)

11.22 19:32

Treneriui Aurimui Jasilionui pirmą kartą teko stovėti prie Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos vairo, vykstant grandų dvikovai. Po mačo strategas pasveikino Kauno „Žalgirį“ su pergale ir pripažino, kad jo auklėtiniams trūksta laiko prisitaikyti prie šiek tiek pakoreguoto žaidimo braižo. „Sveikinu „Žalgirį“ su pergale.

Įdomus faktas

Pagrindiniai Lietuvos rinktinės žaidėjai 2003 m. EČ buvo metikai – Š.Jasikevičius, R.Šiškauskas, A.Macijauskas ir S.Štombergas. Tačiau “juodadarbių” žaidėjų indėlis taip pat buvo ne menkas. Mindaugas Žukauskas prieš Vokietiją rungtyniavo tik 12 min., tačiau jo gynybos gniaužtai išvedė iš kantrybės vokiečių lyderį Dirką Nowitzkį. Kšyštofas Lavrinovičius prieš prancūzus žaidė taip pat vos 5 minutes, tačiau puikiai atliko darbą, kuris jam buvo pavestas. Prancūzų atletiškasis vidurio puolėjas Jerome Moiso prarado pusiausvyrą, žaidė tik 14 min. ir atrodė lyg ne savas. Po šių rungtynių naują pravardę gavo ir Eurelijus Žukauskas, puikiai gynęs savo krepšį – “Lietuvių vartininkas”.