Klaipėdos Neptūno komanda atsisveikina su Dainiumi Adomaičiu, kuris kelsis į Japoniją.

Jonavos CBet klubas pradėjo tarpsezonio darbus ir išsaugojo vyriausiąjį komandos trenerį Virginijų Šeškų.

Oficialu: M.Echodas grįžta į „Rytą“ (68)

Vilniaus Rytas žengė pirmą žingsnį formuojant puolėjų liniją kitam sezonui. Ryto marškinėlius ir vėl užsivilks ketverius metus sostinės klubo vardą gynęs ir dėjimais aistruolius džiuginęs aukštaūgis - Martynas Echodas.

(LKL nuotr.)

Paskutinės LKL finalo rungtynės – teisėjų akimis (2)

06.20 12:41

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) finalo paskutinėse rungtynėse Giedriaus Žibėno auklėtiniai 79:76 įveikė Panevėžio Lietkabelį ir finalo seriją laimėjo 4:1.

J.Kazakauskas sezoną praleido Prancūzijoje

5 užsienyje žaidę lietuviai, kurie vėl turėtų patraukti LKL klubų dėmesį (15)

06.14 12:00

Ateinantį 2022-2023 metų Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sezoną matysime besikaunančias 12 šalies komandų.

A.Butkevičius kitą sezoną gali pasitikti kitokiomis spalvomis (LKL nuotr.)

„Žalgiris“ užmetė tinklus ant A.Butkevičiaus (257)

06.14 08:46

Artėjantį sezoną lietuvių stygių išgyventi galintis Kauno Žalgiris galimą papildymą rado visai netoli - naujųjų Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) čempionų gretose.

A.Butkevičius išrinktas naudingiausiu finalo žaidėju (LKL nuotr.)

Vilniuje išdalinti LKL sezono apdovanojimai: A.Butkevičius – finalo MVP, G.Žibėnas – metų treneris (31)

06.13 20:20

Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje vykusioje Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) 2021-2022 m. sezono uždarymo ceremonijoje išdalinti individualūs apdovanojimai ir aukso žiedai čempionais tapusiems Vilniaus Ryto krepšininkams.

Šie žeidai papuoš „Ryto“ žaidėjų pirštus (LKL nuotr.)

Pristatyti LKL čempionų žiedai, kuriais pasipuoš „Ryto“ komanda (9)

06.10 14:38

2021-2022 m. Betsafe-LKL čempionams Vilniaus Ryto krepšininkams, treneriams ir personalo nariams, pirmadienį bus įteikti čempionų žiedai.

I.Buva titulą skyrė legendos atminimui (BNS nuotr.)

I.Buva LKL čempiono žiedą skyrė D.Petrovičiui (1)

06.10 11:53

Vilniaus Rytas savo tvirtovėje iškovojo Betsafe-LKL titulą. Giedriaus Žibėno auklėtiniai pilnoje Jeep arenoje 79:76 įveikė Panevėžio Lietkabelį ir finalo seriją laimėjo 4:1.

LKL finalai sutraukė milžinišką auditoriją (LKL nuotr.)

LKL finalus stebėjo daugiau nei milijonas lietuvių (8)

06.09 11:14

Antradienį Vilniaus Rytas savo tvirtovėje iškovojo Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) titulą. Giedriaus Žibėno auklėtiniai pilnoje Jeep arenoje 79:76 įveikė Panevėžio Lietkabelį ir finalo seriją laimėjo 4:1.

A.Butkevičius sukūrė gražsiausią finalų epizodą (BNS nuotr.)

Gražiausius LKL finalų momentus kūrė čempionai

06.08 16:09

Portalas LKL.lt lygos aistruoliams pristato paskutinį šio sezono gražiausių momentų rinkinį, kuriame - epizodai iš Betsafe-LKL didžiojo ir mažojo finalų serijų.

LKL klubai ir lyga laimėjo teismą prieš Konkurencijos tarybą (LKL nuotr.)

LKL ir klubų triumfas teisme: Konkurencijos tarybos sprendimas – panaikintas (3)

06.07 16:31

Praėjusių metų lapkritį Konkurencijos taryba pripažino, kad Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL) ir 10 LKL klubų sudarė konkurenciją ribojantį susitarimą.

Vilniuje dar kartą susitiks „Rytas“ ir „Lietkabelis“ (BNS nuotr.)

LKL finalo rungtynės bus verčiamos į gestų kalbą (9)

06.07 11:22

Betsafe-LKL čempionatui priartėjus prie kulminacijos, Lietuvos krepšinio lyga (LKL) kartu su Lietuvių gestų kalbos vertėjų asociacija (LGKVA) skelbia socialinę akciją, kurios tikslas - į sportą įtraukti klausos negalią turinčius žmones.

G.Orelikas be baudų metimų liko teisėtai (LKL nuotr.)

LKL verdiktas: pražangos prieš G.Oreliką lemiamame epizode nebuvo (53)

06.05 13:48

Šeštadienį vykusioje Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) finalo dvikovoje tarp Panevėžio Lietkabelio ir Vilniaus Ryto , rungtynių pabaigoje teisėjams nefiksavus galimos pražangos prieš Lietkabelio žaidėją Gediminą Oreliką, kilo diskusijos, ar toks teisėjų sprendimas buvo teisingas.

„Lietkabelio“ šansai istorinėje perspektyvoje – menki (LKL nuotr.)

Niūrūs pavyzdžiai „Lietkabeliui“ – į kampą įsprausta komanda LKL finale išsigelbėjo tik kartą (23)

06.05 10:00

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sezonas artėja prie pabaigos. Jei Panevėžio Lietkabelis finale neatsities, jis gali finišuoti jau artimiausiose rungtynėse.

Pokalbio su D.Gudeliu nevertinęs N.Čanakas: paskutinėje atakoje buvo pražanga (17)

06.04 21:21

Panevėžio Lietkabelis atsidūrė ties prarajos riba Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) finale, trečią kartą nusileisdamas Vilniaus Rytui.

K.Smithas demonstruoja puikią formą (BNS nuotr.)

Pabaigą Panevėžyje geriau sužaidęs „Rytas“ – per žingsnį nuo titulo (220)

06.04 16:20

Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) tęsiasi finalo kovos, kuriose dėl titulo grumiasi Vilniaus Rytas ir Panevėžio Lietkabelis.

K.Maksvytis apžvelgė laikotarpy klube (LKL nuotr.)

K.Maksvytis: apie patirtas neigiamas emocijas ir tarpsezonio pokyčius (33)

06.03 22:42

Kauno Žalgiris ketvirtosiose Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) mažojo finalo rungtynėse 89:76 nugalėjo Šiaulių-7bet krepšininkus.

Įdomus faktas

Vokietis Dirkas Nowitzkis į NBA pateko iš 2-ojo Vokietijos pirmenybių diviziono, mažytės Viurcburgo „S.Oliver“ komandos.