lkl

M.Mažeika pelnė 18 taškų (BNS nuotr.)

50 minučių trukusioje akistatoje „Neptūnas“ palaužė šiauliečius (10)

Vakar 21:27

Nors ketvirtame kėlinyje atrodė, kad „Šiauliai“ (12/23) yra arti pergalės, prireikė net dviejų pratęsimų ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ (14/22) palaužė varžovus savo arenoje – 107:106 (17:22, 24:14, 19:19, 18:23, 9:9, 20:19).

M.Schilleris liko patenkintas komandos pasirodymu (BNS nuotr.)

M.Schilleris: tikiuosi, kad „Pieno žvaigždės“ ketvirtfinalyje nenustebins

Vakar 21:05

Kauno „Žalgiris“ priešpaskutiniame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliaraus sezono mače džiaugėsi lengva pergale.

Ž.Skučas pelnė 23 taškus (BNS nuotr.)

„Juventus“ sėkmingą reguliarųjį sezoną baigė pergalingai (4)

Vakar 20:31

Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.

„CBet“ žaidėjai nesulaukia savo pinigų (BNS nuotr.)

„CBet“ rungtynes pradėjo protestu dėl nemokamų atlyginimų (18)

Vakar 18:31

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynės tarp Prienų „CBet“ ir Utenos „Juventus“ prasidėjo protesto akcija.

G.Petrauskas sulaukė sirgalių prieškaištų (BNS nuotr.)

„Pieno žvaigždžių“ sirgaliai G.Petrauską pasitiko jam nemaloniu plakatu (21)

Vakar 18:17

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Pasvalio Pieno žvaigždės priėmė Kauno Žalgirį.

M.Mažeika geriausiu kulinaru išrinko N.Gigą (BNS nuotr.)

„Neptūno“ žaidėjai rinko geriausią komandos kulinarą ir prasčiausią vairuotoją (1)

Vakar 14:18

LKL TV rubrikoje Minutės pertraukėlė įvardinti labiausiai pagal tam tikrus kriterijus išsiskiriančius komandos žaidėjus mėgino Klaipėdos Neptūno atstovai - Martynas Mažeika ir Norbertas Giga.

Vilniečiai jau užsitikrinę 2-ąją vietą (BNS nuotr.)

„Rytas“ tik paskutiniame kėlinyje palaužė dzūkus (24)

05.06 18:30

Šį vakarą įvyks vienerios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynės – Vilniaus „Rytas“ (26/7) priims Alytaus „Dzūkiją“ (11/23).

„Žalgiris“ vis dar nežino varžovo ketvirtfinalyje (BNS nuotr.)

Paaiškėjo LKL atkrintamųjų tvarkaraštis (1)

05.06 15:44

Betsafe-LKL reguliarusis sezone liko žaisti mažiau nei savaitę - jau gegužės 10-ąją bus aiškios visos atkrintamųjų varžybų poros, o dar po dviejų dienų komandos jau varžysis ketvirtfinalio serijose.

M.Schilleris liko patenkintas rezultatu (BNS nuotr.)

M.Schilleris: apie „Lietkabelio“ pajėgumą, galimą atsipalaidavimą ir P.Garino situaciją (4)

05.05 21:44

Kauno Žalgiris Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) laimėjo dramą prieš Panevėžį Lietkabelį - 70:68.

V.Chomičius pasidalino prisiminimais LKL rubrikoje (BNS nuotr.)

V.Chomičius: apie krepšinio terminologiją ir A.Sireikos sugalvotus pavadinimus (1)

05.05 14:51

LKL TV laidoje Krepšinis su Rimvydu Valatka ant pašnekovo kėdės šįkart atsidūrė legendinis Lietuvos krepšininkas Valdemaras Chomičius.

M.Kupšas tapo LKL mėnesio MVP (BNS nuotr.)

LKL mėnesio žaidėju tapęs M.Kupšas: norisi sezoną pabaigti skambia nata

05.04 14:10

2020-2021 m. Betsafe-LKL reguliarusis sezonas artėja link finišo, o lemiamai jo stadijai ruošiasi ir vis įspūdingesnius skaičius čempionate renkantis Utenos Juventus centras Mindaugas Kupšas. Aukštaūgis pripažintas naudingiausiu balandžio mėnesio žaidėju - MVP.

J.Furmanavičius atsidūrė gražiausios mėnesio atakos smaigalyje (BNS nuotr.)

Gražiausias LKL mėnesio momentas – vadovėlinė „Šiaulių“ ataka

05.04 11:39

Betsafe-LKL pirmenybėse prabėgo paskutinis pilnas reguliariojo sezono mėnuo - balandis, o jau netrukus komandos startuos atkrintamosiose varžybose. Tačiau prieš tai LKL.lt kviečia pasimėgauti gražiausiais balandį sukurtais rungtynių momentais.

E.Fridrikssonas sudalyvavo gražiausioje savaitės atakoje (BNS nuotr.)

Gražiausią LKL savaitės epizodą sukūrė „Šiaulių“ trio (1)

05.03 14:33

Betsafe-LKL čempionato reguliariajam sezonui sparčiai artėjant link pabaigos, LKL.lt jums pristato dar vienos savaitės įspūdingiausių epizodų rinkinį.

Uteniškiai gali užimti trečiąją vietą (BNS nuotr.)

Paskutinė LKL savaitė: „Juventus“ gali nugvelbti trečią vietą, „CBet“ – arti penktos, pasvaliečiams – krachas (30)

05.03 10:47

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją - lieka vos savaitė ir komandos baigs 36-erių rungtynių maratoną.

E.Lecomte'as vedė prieniškius į pergalę (BNS nuotr.)

E.Lecomte‘o vedama „CBet“ išrašė „Pieno žvaigždėms“ penktą pralaimėjimą iš eilės (6)

05.02 19:44

Pasvalio Pieno žvaigždėms (12/22) Betsafe-LKL pirmenybėse nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos.

K.Kitsingas grįžo ant parketo po 2 mėnesių pertraukos (BNS nuotr.)

K.Kitsingo sulaukęs „Rytas“ sutalžė „Šiaulius“ ir užsitikrino antrą vietą (6)

05.02 16:30

Šiandien Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) rungtynėse susitinka Vilniaus Ryto ir Šiaulių komandos.

N.Giga prisiminė jautrų momentą (BNS nuotr.)

N.Giga prisiminė jautrią staigmeną savo studijų JAV metu

05.02 13:26

LKL TV Motinos dienos proga parengė reportažą su Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiu Norbertu Giga.

I.Vaitkus buvo rezultatyvus (BNS nuotr.)

„Juventus“ dar labiau sumenkino „Dzūkijos“ šansus patekti į atkrintamąsias varžybas (4)

05.01 18:20

Šeštadienį Utenoje aikštės šeimininkai iškovojo 21-ąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.

Klaipėdos klubas laimėjo ketvirtą kartą iš eilės (BNS nuotr.)

„Neptūnas“ paguldė ant menčių „Lietkabelį“ ir žais LKL ketvirtfinalyje (24)

05.01 16:50

Klaipėdos „Neptūnas“ (13/21) užsitikrino vietą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 83:73 (16:17, 25:19, 24:19, 18:18) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (21/12).

M.Schilleris linkėjo sėkmės Pasvalio klubui (BNS nuotr.)

M.Schilleris apie rotacijos pokyčius užsitikrinus pirmąją vietą: aptarėme skirtingus scenarijus

04.30 21:32

Kauno Žalgiris iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL), sutriuškindamas Pasvalio Pieno žvaigždes.

123...469

Įdomus faktas

2001 m. Europos čempionato rungtynėse prieš Graikiją Bosnijos rinktinės krepšininkai sukėlė didžiules muštynes, kurioms numalšinti prireikė net policijos pajėgų. Iš aikštės buvo pašalinti 14 abiejų ekipų žaidėjų ir 8 delegacijų nariai. Rungtynes baigė tik du Bosnijos-Hercogovinos rinktinės krepšininkai.