olympiacos

„Barcelona“ su CSKA kausis vasarį

Eurolyga paskelbė naujas keturių nukeltų mačų datas

01.19 18:10

Eurolygoje buvo gausu atšauktų mačų, kuriuos lyga bando įsprausti į kalendorių. Tai buvo padaryta su dar ketveriomis rungtynėmis.

Th.Walkupo sugrįžimas į Kauną įvyks kovo 15-ąją (Euroleague.net)

Paaiškėjo nauja „Žalgirio“ ir „Olympiacos“ rungtynių data (7)

01.17 14:03

Pirmadienį Eurolyga paskelbė naujas datas kelioms neįvykusioms rungtynėms. Tarp jų ir Kauno Žalgirio ir Pirėjo Olympiacos susitikimas, kuris yra perkeliamas į kovo 15 d.

A.Vezenkovas buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

„Olympiacos“ varžovus nušlavė 44 taškais

01.15 21:50

Triuškinančią pergalę Graikijos pirmenybėse pasiekė Pirėjo Olympiacos (9/1) ekipa.

D.Pierre'as sužaidė puikias rungtynes (Euroleague.net)

Be G.Bartzoko daugiau nei pusę mačo žaidusi „Olympiacos“ neprilygo „Fenerbahče“ vyrams (7)

01.11 21:33

Pergalę Eurolygoje pasiekė Stambulo Fenerbahče  (8/10) ekipa, kuri namuose (11:17, 25:22, 30:20, ) pranoko Pirėjo Olympiacos (12/6) klubą, kuriam tai buvo pirmasis mačas po priverstinės 19 dienų pertraukos.

„Olympiacos“ neišsivaduoja iš viruso

Į Kauną neatvyksiančioje „Olympiacos“ – dar vienas koronaviruso atvejis

01.04 18:02

Pirėjo Olympiacos komanda niekaip neišsivaduoja nuo koronaviruso - susirgo dar vienas ekipos narys.

OLY serga net 8 žaidėjai (Euroleague.net)

Situacija „Olympiacos“ gretose negerėja – nukeltos rungtynės Kaune (4)

01.03 17:18

Koronaviruso situacija Pirėjo Olympiacos komandoje ir toliau yra įtempta, o tai lemtų dar vieno Eurolygos turo praleidimą.

OLY ekipoje yra septyni sergantys žaidėjai

Teks atidėti rungtynes ir Kaune? „Olympiacos“ gretose serga jau 7 žaidėjai, atšauktas mačas su CSKA (8)

12.28 15:47

Pirėjo Olympiacos klubas paskelbė, kad atliktų COVID-19 tyrimų rezultatai parodė nemalonę naujieną - yra vienas sergantysis.

K.Sloukas sužaidė puikias rungtynes (Euroleague.net)

Graikiškas susidūrimas baigėsi tvirta „Olympiacos“ pergale (1)

12.23 22:44

Eurolygos graikiškame derbyje Pirėjo Olympiacos (12/5) ekipa svečiuose 84:65 (25:18, 20:14, 9:19, 30:14) nugalėjo Atėnų Panathinaikos (4/13) krepšininkus.

Th.Walkupas išsiskyrė nugalėtojų gretose (Euroleague.net)

„Olympiacos“ gynyba surakino svečius iš Miuncheno

12.15 23:15

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (10/5) ekipa, kuri namuose 83:60 (26:10, 23:14, 16:13, 18:23) sutriuškino Miuncheno Bayern (7/8) krepšininkus.

Nukentėjo N.Nedovičiaus čiurna

Traumą patyręs N.Nedovičius pyko, bet ir gynė devyniolikmetį kaltininką (8)

12.08 09:20

Atėnų Panathinaikos Graikijos pirmenybėse 102:83 nugalėjo Lavrijo Lavrio, tačiau prarado traumą patyrusį Nemanja Nedovičių.

Pirėjo klubas laimėjo lengvai (Euroleague.net)

„Olympiacos“ triuškino varžovus Graikijoje

12.06 16:54

Užtikrintą pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo Olympiacos (7/1) komanda, kuri svečiuose 101:70 (23:18, 19:17, 35:18, 24:17) sutriuškino Larisos Larisa (1/7) ekipą.

A.Vezenkovas buvo įspūdingas (Euroleague.net)

Įspūdingame trileryje su pratęsimu – A.Vezenkovo vedamos „Olympiacos“ pergalė (8)

12.03 20:10

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (9/4) ekipa, kuri išvykoje 87:84 (17:20, 25:20, 17:22, 18:15, 10:7) po pratęsimo palaužė Kazanės Unics (7/6) krepšininkus.

Sh.Shieldsas Milano klubo neišgelbėjo (Euroleague.net)

Vienu kariu lauke likęs Sh.Shieldsas nesukūrė intrigos prieš „Olympiacos“ snaiperius

11.26 23:33

Pirmąją vietą Eurolygoje trumpam pasiekęs Milano AX Armani (8/4) pateko į prastesnį ruožą.

N.Nedovičius blizgėjo lemiamu metu

Principiniame Graikijos grandų mūšyje – puikus N.Nedovičius ir „Panathinaikos“ pergalė (4)

11.22 21:20

Graikijos lygoje įvyko ilgai lauktas grandų mūšis tarp Atėnų Panathinaikos (6/1) ir Pirėjo Olympiacos (6/1) ekipų.

K.Sloukas žaidė naudingai (Euroleague.net)

Pirmąjį kėlinį įspūdingai sužaidusi „Olympiacos“ užtikrintai laimėjo prieš „Maccabi“ (4)

11.19 22:50

Lengvą pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (7/4) klubas, kuris namuose 90:73 (35:8, 16:18, 20:19, 19:28) pranoko Tel Avivo Maccabi (7/4) krepšininkus.

R.Beaubois buvo ryškiausias nugalėtojų gretose

Per ketvirtą kėlinį 3 taškus praleidusi „Anadolu Efes“ nepaliko vilčių „Olympiacos“ (3)

11.17 21:20

Eurolygos rungtynėse namuose pergalę pasiekė Stambulo Anadolu Efes (4/6) klubas, kuris 88:69 (23:25, 21:19, 24:22, 20:3) nugalėjo Pirėjo Olympiacos (6/4) krepšininkus.

M.Kuzminskas įsibėgėjo Sankt Peterburgo klube  (Euroleague.net)

Vėl dviženklis M.Kuzminskas triumfavo prieš Th.Walkupo vedamą „Olympiacos“ (12)

11.12 20:43

Dar vieną pergalę Eurolygoje pasiekė dviejų lietuvių atstovaujamas Sankt Peterburgo Zenit (6/3).

A.Vezenkovas surinko dvigubą dublį (Euroleague.net)

„Olympiacos“ traiškė varžovus vietiniame fronte

11.07 22:18

Pirėjo Olympiacos (6/0) klubas toliau neklumpa Graikijos čempionate, kur svečiuose 93:67 (28:13, 16:13, 24:16, 25:25) sutriuškino Atėnų Peristeri (2/4).

A.Vezenkovas sužaidė puikų mačą (Euroleague.net)

Po pertraukos gynybą pagerinusi „Olympiacos“ sutriuškino D.Motiejūno ekipą (3)

11.05 22:43

Pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (6/2) ekipa, kuri namuose 86:65 (17:27, 18:11, 24:14, 29:15) nugalėjo Donato Motiejūno atstovaujamą Monako AS Monaco (4/4) komandą su Donatu Motiejūnu.

Sloukas („Facebook“ nuotr.)

K.Slouko metimas išplėšė „Olympiacos“ ekipai pergalę (7)

10.28 22:46

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo Olympiacos (5/2) ekipa, kuri namuose 67:65 palaužė Stambulo Fenerbahče (2/5) krepšininkus.

Įdomus faktas

Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.