podcastas

A.Žiurauskas papasakojo apie savo darbo specifiką (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ arenos balsas A.Žiurauskas: apie didžiausius nesusipratimus ir emocijas rungtynių metu (2)

05.18 14:15

Kauno Žalgiris savo sirgaliams pristato jubiliejinį - jau 20-ąjį #ŽalgirisOnAir tinklalaidės epizodą. Šį kartą studijoje prie laidos vedėjo Kipro Serpausko prisijungė Žalgirio arenos balsas Andrius Žiurauskas.

M.Kalnietis norėtų likti Krasnodare (BNS nuotr.)

M.Kalnietis: apie nepagrįstą kritiką D.Adomaičiui, nustebinusį atlyginimą ir „Klaidiečio“ pravardę (11)

05.07 15:05

TV3 Sport komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Romanas Buršteinas pakalbino Krasnodaro Lokomotiv-Kuban žaidžiantį Mantą Kalnietį, kuriam šis sezonas jau yra baigtas, kadangi Vieningoji lyga nusprendė čempionatą nutraukti.

D.Sirtautas prisiminė legendinius dėjimų konkursus

D.Sirtautas: apie legendinius dėjimų konkursus ir pažintį su Y.Mingu (2)

05.04 12:29

Trejus metus, nuo 1995-ųjų iki 1998-ųjų, Kauno Žalgirio komandoje rungtyniavęs Darius Sirtautas tapo 18-uoju #ŽalgirisOnAir tinklalaidės svečiu.

G.Gustas papasakojo apie savo karjerą bei situaciją moterų krepšinyje

„Iš eilutės“ su G.Gustu: skambiausios karjeros pergalės, situacija moterų krepšinyje ir J.Jocytės fenomenas (9)

01.15 10:45

Krepsinis.net podcastas Iš eilutės pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius bei Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius ir Pralaužk Vieną Šaltą veidas ir balsas Airidas Jankus.

E.Ulanovas papasakojo apie sav kelią į Kauno ekipą (BNS nuotr.)

E.Ulanovo podcastas: kelias iki „Žalgirio“ bei nenoras žaisti Vilniuje (25)

01.13 11:20

Kauno Žalgirio tinklalaidė #ŽalgirisOnAir pristato jau septintąjį epizodą, kuriame laidos vedėjai Kipras Serpauskas ir Lukas Gintautas kalbina ilgametį žalgirietį ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narį Edgarą Ulanovą.

D.Maskoliūnas pasidalino mintimis apie laukiančius iššūkius rinktinėje (BNS nuotr.)

D.Maskoliūnas: apie darbą su Š.Jasikevičiumi ir laukiančius iššūkius rinktinėje (4)

11.25 13:18

Praėjusią savaitę startavusi naujoji Kauno Žalgirio klubo tinklalaidė #ŽalgirisOnAir šią savaitę grįžta su nauju epizodu. Šįkart Žalgirio arenoje įsikūrusioje pokalbių studijoje svečiavosi kauniečių trenerių štabo narys ir naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Darius Maskoliūnas.

Vienas sirgalių dalijosi pasakojimais (BNS nuotr.)

Vienas iš „B tribūnos" lyderių: apie rungtynes prieš „Žalgirį", santykius su „Ryto“ žaidėjais ir nuotykius R.Štelmaherio bare (9)

11.23 15:59

Penktame šio sezono RYTO podkasto epizode pokalbis su Tomu, ilgamečiu Vilniaus Ryto fanu, vienu iš B tribūnos lyderių. Klausytojų dėmesiui - istorijos apie komandos palaikymą ir fanų pasirengimą rungtynėms, santykius su žaidėjais, požiūrį į Kauno Žalgirį, keiksmus ir pirotechniką.

Pirmajame „Iš eilutės“ epizode pokalbis su E.Šeškumi (Krepsinis.net nuotr.)

„Iš Eilutės“ su E.Šeškumi: apie LaVaro vienas prieš vieną su Virgiu ir gerbėjų dėmesį D.Belickaitei (1)

10.29 11:40

Krepsinis.net podcastas Iš eilutės pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, komentatorius bei Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius ir Pralaužk Vieną Šaltą veidas ir balsas Airidas Jankus.

Įdomus faktas

Skandalingasis serbas Predragas Danilovičius savo debiutinėse rungtynėse NBA (1995 11 04 prieš „Cavaliers“) pelnė 16 taškų ir į nokdauną pasiuntė varžovų puolėją Chrisą Millsą. Tiesa, iš aikštės pats serbas išėjo paženklintas tuzino mėlynių – Amerikos geto vyrukai nebuvo panašūs į džentelmenus iš Europos.