rodmanas

D.Rodmanas filmavo metu vis prisimindavo Š.Korėją (Scanpix nuotr.)

„The Last Dance“ režisierius: imti interviu iš Rodmano yra tas pats kaip kalbinti laukinę katę

04.27 14:45

Trečioje ir ketvirtoje serialo The Last Dance serijose nemažas dėmesys skiriamas buvusiam Michaelo Jordano bendražygiui Dennisui Rodmanui.

LiAngelo Ballas sulaukė kritikos (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

D.Rodmanas apie LiAngelo Ballą: jis – siaubingas (27)

04.03 18:13

Buvęs garsus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Dennisas Rodmanas turi savo nuomonę apie Ballų šou Lietuvoje ir LiAngelo galimybes naujokų biržoje. „Jis nėra geras. LiAngelo – tiesiog siaubingas“, – skėlė D.Rodmanas. Jam įspūdžio nepadarė ir 72 taškų pasirodymas, kurį LiAngelo surengė kaip tik padavęs pa...

Rodmanas (Scanpix nuotr.)

Policija sulaikė D.Rodmaną

01.15 10:55

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Šlovės muziejaus narys Dennisas Rodmanas pateko į policijos nemalonę. Skelbiama, kad amerikietis buvo sulaikytas Kalifornijos policijos už tai, jog buvo sučiuptas vairuodamas neblaivus. Pasak pranešimo, buvęs krepšininkas nesipriešino pareigūnams ir vykdė visus nurodymus po to, ...

D.Rodmanas nori surengti draugiškas rungtynes (Scanpix nuotr.)

D.Rodmano siekis – Šiaurės Korėjos rinktinės draugiškas mačas su JAV priklausančios salos komanda (7)

12.12 16:40

Karjerą baigęs skandalingasis Dennisas Rodmanas ne kartą lankėsi Šiaurės Korėjoje ir dabar jo siekis draugiškos rungtynės. Amerikietis paskelbė, kad jis nori surengti mačą tarp Šiaurės Korės krepšinio rinktinės ir Guamo salos geriausių krepšininkų. Ši sala Ramiajame vandenyne priklauso Jungtinėms Amerikos Valstijoms (J...

L.Jamesas sulaukė D.Rodmano kritikos (Scanpix nuotr.)

D.Rodmanas: Jordanas niekada nesielgė kaip LeBronas (29)

04.06 10:09

Buvęs Čikagos „Bulls“ komandos aukštaūgis Dennisas Rodmanas įgėlė Klivlando „Cavaliers“ lyderiui LeBronui Jamesui. Skandalingasis amerikietis teigė, kad buvęs jo komandos draugas Michaelas Jordanas niekada reguliaraus sezono metu nesiilsėjo, o štai L.Jamesas nuolat tauposi atkrintamosioms.

D.Rodmanas gavo trejus metus lygtinai (Scanpix nuotr.)

Avariją sukėlęs D.Rodmanas išgirdo nuosprendį

02.07 12:08

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) blogiukas Dennisas Rodmanas stojo prieš teismą dėl praėjusio metų lapkričio pabaigoje padaryto pažeidimo. Amerikietis sukėlė avariją važiuodamas priešpriešinio eismo juosta. Pietų Kalifornijos greitkeliu skriejęs D.Rodmanas privertė vieną automobilį rėžtis į apsauginę sien...

D.Rodmanas vėl turi problemų (Scanpix nuotr.)

Į priešpriešinio eismo juostą išvažiavusiam ir avariją sukėlusiam D.Rodmanui gresia kalėjimas (2)

11.22 10:48

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) blogiukas Dennisas Rodmanas toliau neišvengia įsivelti į skandalingas situacijas. Skelbiama, kad amerikietis sukėlė avariją važiuodamas priešpriešinio eismo juosta. Pietų Kalifornijos greitkeliu skriejęs D.Rodmanas privertė vieną automobilį rėžtis į apsauginę sienelę,...

R.Artestas ir D.Rodmanas vilkėjo 91-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais

Geraširdžio M.Kuzminsko pasirinktą marškinėlių numerį per NBA istoriją turėjo tik blogiukai (5)

09.16 18:00

Niujorko „Knicks“ komandos nariu tapęs Mindaugas Kuzminskas toliau norėjo žaisti 19-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais, tačiau to padaryti negalėjo. „Knicks“ komandoje šio numerio pasirinkti negalėjo, nes juo žaidė komandos legenda Willisas Reedas, kurio marškinėliai yra iškelti „Madison Square Garden“ palubėse.

D.Rodmanas ruošėsi nusižudyti (Scanpix nuotr.)

Su klastinga liga kovojantis žurnalistas C.Sageris išgelbėjo nuo mirties krepšininką (4)

04.27 16:57

Craigas Sageris šiuo metu yra žinomas ko gero viso pasaulio krepšinio bendruomenei. Jis – žurnalistas, sykį ištrūkęs iš onkologinės ligos pančių, tačiau dabar vėl kovojantis su rimtomis sveikatos problemomis. C.Sageris papasakojo, kaip 1993 metais jis beveik iš mirties ištraukė buvusį krepšininką Dennisą Rodmaną.

S.Kerras šį sezoną debiutavo kaip treneris (Scanpix nuotr.)

D.Rodmanas pažėrė kritikos „Golden State Warriors“ vyr. treneriui S.Kerrui (9)

12.10 12:27

Oklendo „Golden State Warriors“ komanda šį sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) demonstruoja puikius rezultatus ir pralaimėjimo skonio nepatyrė jau trylikoje pastarųjų rungtynių. Nepaisant to, buvęs Oklendo klubo vyriausiojo trenerio Steve‘o Kerro komandos draugas Dennisas Rodmanas žėrė kritikos stra...

Rusai nepanoro įsileisti D.Rodmano į kūno kultūros universitetą (Scanpix nuotr.)

Į Rusiją atvykusiam D.Rodmanui nebuvo leista surengti meistriškumo treniruotės (12)

11.29 11:01

Skandalingasis buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšininkas Dennisas Rodmanas neįleistas į Rusijos valstybinio kūno kultūros universiteto pastatą. Amerikietis turėjo surengti meistriškumo pamoką studentams, tačiau vos tik įėjo į pastatą, tuoj pat iš jo buvo išvestas.

Rodman Dennis Krepsinis.net

Iš reabilitacijos centro paleistas D.Rodmanas paneigė esąs priklausomas nuo alkoholio

02.15 11:01

Buvusi NBA žvaigždė Dennisas Rodmanas po trijų savaičių alkoholikų reabilitacijos centre pagaliau vėl pasirodė viešumoje.

Rodman Dennis Krepsinis.net

Į JAV grįžęs D.Rodmanas paguldytas į alkoholikų reabilitacijos centrą (4)

01.19 15:16

Buvęs NBA lygos blogiukas Dennisas Rodmanas, vos grįžęs iš kelionės į Šiaurės Korėją, buvo uždarytas į alkoholikų reabilitacijos centrą.

Rodman Dennis Krepsinis.net

D.Rodmanas Šiaurės Korėjoje rado „nuostabius krepšininkus“ (16)

12.24 19:31

Ekscentriškasis buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšininkas Dennisas Rodmanas dar kartą lankėsi Šiaurės Korėjoje.

Dennis Rodman Scanpix

D.Rodmanas: 80–90 metais LeBronas NBA būtų tik vidutiniokas, o geriausių laikų „Bulls“ neturėtų vargo su dabartine „Heat“ ekipa (150)

06.08 09:47

Šį sezoną įspūdingą sportinę formą demonstruojantis ir dar vieną naudingiausio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono žaidėjo titulą susivyniojęs LeBronas Jamesas sulaukė kritikos iš Denniso Rodmano.

rodman dennis 06 skrybele1 Krepsinis.net

D.Rodmanas planuoja atostogas su Šiaurės Korėjos lyderiu (9)

03.12 15:15

Komunistinėje Šiaurės Korėjoje neseniai viešėjęs buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Dennisas Rodmanas itin susidraugavo su diktatoriumi Kim Jong Unu.

rodman dennis 06 skrybele1

D.Rodmanas Bulgarijoje dėl linksmybių pramiegojo susitikimą, o spaudos konferencijos metu rūkė cigarą (7)

04.09 13:30

Skandalingasis Dennisas Rodmanas dar kartą apie save priminė atvykęs į Europą. Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas nepasididžiavo ir priėmė Bulgarijos lygos vadovų kvietimą sudalyvauti "Visų žvaigždžių" dienoje. Amerikietis penktadienį 14 valandą vietos laiku turėjo susitikimą su Bulg...

sabonis arvydas 11

D.Rodmanas ir A.Sabonis kviečiami dalyvauti Bulgarijos "Žvaigždžių dienos" šventėje (6)

03.06 13:52

NBA legendos Dennisas Rodmanas ir Arvydas Sabonis pakviesti svečių teisėmis dalyvauti Bulgarijos krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ šventėje. Renginys vyks balandžio 7 dieną Sofijoje. Organizatoriai tikisi, kad visi 12,5 tūkst. bilietų „Armeets“ arenoje bus išparduoti ir taip bus pasiektas lankomumo rekordas.

Įdomus faktas

Prancūzas Tony Parkeris yra didelis repo mėgėjas: jo mėgstamiausi atlikėjai yra Jay-Z ir Ruff Ryders.