Marijampolės Sūduvos klubas pratęsė sutartis su dar dviem praeito sezono krepšininkais. Vidurio puolėjui Edvinui Jezukevičiui tai jau bus ketvirtasis sezonas Suvalkijos sostinėje, o gynėjas Justas Nausėdas prie komandos prisijungė 2020 m. vasarą.

E.Džiaugys keliasi į Marijampolę (Dainius Lukšta, NKL)

„Sūduvą-Mantingą“ papildė E.Džiaugys

07.14 13:47

Sudėties komplektacijos darbus tęsianti Sūduva-Mantinga puolėjų grandį sustiprino dar vienu žaidėju - Marijampolėje kitą sezoną rungtyniaus Evaldas Džiaugys.

M.Kiltinavičius gali grįžti į Marijampolę (BNS nuotr.)

M.Kiltinavičius gali grįžti į Marijampolę, P.Šakinis kelsis į kitą NKL klubą (13)

07.03 09:24

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) bręsta pokyčiai Marijampolės Sūduvos-Mantingos ir Gargždų komandose.

E.Jezukevičius sužaidė puikiai (Dainiaus Lukštos, NKL nuotr.)

NKL: pergalė 63 taškų skirtumu ir išlaikyta sėkminga V.Šeškaus kariaunos atkarpa (1)

02.06 20:14

Triuškinamą pergalę NKL pirmenybėse pasiekė Marijampolės Sūduva-Mantinga (18/6).

D.Lavrinovičius spindėjo NKL pirmenybėse (Nuotr. NKL)

NKL pirmenybėse – „CBet“ rezultatyvumo rekordas ir įspūdingas D.Lavrinovičiaus šou (1)

01.30 17:55

Dariaus Tarvydo trigubas dublis ir Edvino Šeškaus debiutas Jonavos CBet (16/2) komandoje pažymėtas triuškinančia pergale. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 126:83 (35:21, 26:24, 32:10, 33:28) lengvai įveikė Mažeikių Erelius (6/19).

R.Ūzas žais Marijampolėje

„Sūduvą-Mantingą“ papildė R.Ūzas (4)

01.14 11:36

Marijampolės Sūduva-Mantinga sulaukė pastiprinimo - į komandą atvyksta 32-ejų 201 cm ūgio Rokas Ūzas.

Marijampoliečiai nušlavė varžovus (Dainius Lukšta, NKL)

NKL: „Sūduva-Mantinga“ iškovojo didžiausią pergalę klubo istorijoje, „CBet“ nugalėjo be izoliuoto V.Šeškaus

10.22 19:40

Toliau be pralaimėjimų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žygiuojanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3/0) šventė istorinę pergalę.

V.Šeškus sugrįžta į NKL pirmenybes

15 drąsių NKL prognozių (7)

10.15 10:33

Jau šį ketvirtadienį startuoja naujasis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas, kuriame varžysis 15 komandų.

Š.Vingelis pelnė 15 taškų

„Vytis“ nukovė „Jonavą“ ir iškovojo pirmą sezono trofėjų (2)

10.09 20:08

Marijampolės Sūduva-Mantinga Jonavoje vykusiame draugiškame Mero taurės turnyre užėmė trečiąją vietą.

D.Tarvydas buvo vienas rezultatyviausių komandoje (Foto: A.Šimulis)

Turnyre Jonavoje – šeimininkų ir „Vyčio“ pergalės (1)

10.09 10:35

Jonavos Mero taurės turnyro pusfinalyje Šakių Vyčio ekipa 82:71 (28:15, 19:19, 13:13, 22:24) nugalėjo Marijampolės Sūduvą-Mantingą bei iškopė į finalą.

R.Stankevičius vėl žais Marijampolėje (Foto: Matas Baranauskas)

R.Stankevičius prisijungė prie Marijampolės klubo (2)

09.07 09:56

Marijampolės Sūduva-Mantinga pasipildė komandoje jau žaidusiu puolėju Roku Stankevičiumi. Rokas Marijampolėje rungtyniavo 2015/2016 bei 2017/2018 m. sezonuose. Būtent pastarajame jis buvo išrinktas į lygos simbolinį penketą (vidutiniškai pelnydavo po 14.5 taško bei surinkdavo po 14.7 naudingumo balo).

E.Jezukevičius lieka Marijampolėje (Dainius Lukšta, NKL)

„Sūduva-Mantinga“ išsaugojo aukštaūgį

08.03 13:27

Sūduva-Mantinga pratęsė bendradarbiavimą su vidurio puolėju Edvinu Jezukevičiumi. Tai jau bus trečiasis sezonas Marijampolėje. 2019-2020 m. sezone E. Jezukevičius buvo vienas efektyviausių komandos žaidėjų: per nepilnas 16 min. vidutiniškai pelnė 10.9 taško bei surinkdavo 11.5 naudingumo balo.

T.Galeckas lieka Marijampolėje (L.Šilkaitis, krepsinionamai.lt)

„Sūduva-Mantinga“ išsaugojo Š.Beniušį ir T.Galecką

07.11 11:11

NKL nugalėtoja „Sūduva-Mantinga“ tęsia komplektacijos darbus – su klubu sutartis pratęsė vieni iš svarbiausių praėjusio sezono žaidėjų: vidurio puolėjas Šarūnas Beniušis bei įžaidėjas Tomas Galeckas.

A.Kieža žais dar bent jau sezoną (Klubo nuotr.)

A.Kieža toliau gins „Sūduvos-Mantingos“ garbę (2)

07.10 11:21

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pradėjo aktyvius darbus komplektuodama sudėtį artėjančio sezono kovoms.

P.Šakinis ir toliau treniruos Marijampolės klubą (Dainius Lukšta, NKL)

Prie Marijampolės klubo vairo liekantis P.Šakinis: turime nebaigtų reikalų (1)

07.07 09:52

Ispanijos čempionate triumfavusi Vitorijos Baskonia tęsia sudėties komplektaciją kitam sezonui. Šį kartą buvo atsisveikinta su vilčių nepateisinusiu talentu.

„Sūduva-Mantinga“ tapo čempione (Foto: L.Šilkaitis)

NKL seka LKL pėdomis: čempionatas – baigtas (3)

03.13 19:00

Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) seka Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) keliu ir nusprendė stabdyti čempionatą, o ne daryti pertrauką ar žaisti be žiūrovų.

G.Matulis pelnė 21 tašką

Dviejų pratęsimų dramoje – G.Matulio šou ir „Sūduvos-Mantingos“ pergalė

02.08 19:08

Marijampolės Sūduva-Mantinga (26/6) dar ketvirtajame kėlinyje turėjo 9 taškų deficitą, tačiau nepaisant to, sugebėjo išsigelbėti.

E.Tubutis sužaidė puikiai (BNS nuotr.)

NKL: „Perlo“ talentas surengė benefisą, žalgiriečiai skaudžiai krito

12.19 20:01

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17/4) grįžo į pergalių kelią VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

J.Balčiūnas pergalę išplėšė tritaškiu (Dainius Lukšta, NKL)

J.Balčiūnas išplėšė pergalę „Jonavai“, žalgiriečiai krito prieš „Sūduvą-Mantingą“

12.05 19:57

Juozas Balčiūnas likus 2,8 sek. smeigė tritaškį ir išplėšė Jonavos (5/13) komandos pergalę 84:83 (24:21, 18:18, 12:23, 30:21) kovoje su Šakių Vyčiu (7/11).

T.Galeckas buvo universalus (Foto: L.Šilkaitis)

T.Galecko universalumas grąžino „Sūduvą-Mantingą“ į pergalių kelią, A.Marčiulionis pagerino rezultatyvumo rekordą

11.21 19:50

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (11/3) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.

123...15

Įdomus faktas

Kroatas Gordanas Giricekas 1999m., 2000 m. ir 2001 m. dalyvavo Kroatijos lygos "Visų Žvaigždių" šventėje ir visus 3 kartus laimėjo Geriausio Snaiperio konkursą.