vasara

Ši vasara krepšinyje bus tikrai įdomi (BNS ir Scanpix nuotr.)

10 karščiausių vasaros krepšinio intrigų (13)

06.10 15:38

Kalendorinė vasara jau po truputį įsibėgėja, o krepšinio rinka Senajame žemyne įgauna vis didesnį pagreitį. Kol kas didieji Eurolygos klubai atliko vos po kelis ėjimus, bet daugiau sandorių turėtų būti sudaryta jau per artimiausias savaites.

H.Vyšniauskaitės prabėgusi vasara buvo karšta („Instagram“ nuotr.)

Karštų orų belaukiant: seksualiausios Lietuvos krepšininkių vasaros akimirkos

11.01 00:05

Lietuvoje moterų krepšinis populiarumu gerokai nusileidžia vyrų krepšiniui, tačiau po šios galerijos galbūt jūs  dažniau užsuksite į sales, kai žais dailiosios lyties atstovės.  Kol Lietuvoje vis dar laukiam ateinančios karštos vasaros, siūlome pasigrožėti į 10 seksualiausių praėjusios vasaros Lietuvos krepši...

„Utenos“ komandos žaidėjos atostogas praleido smagiai

LMKL čempionių atostogos: nuo vestuvių iki svaiginančių kelionių

09.02 16:56

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė „Utena“ rugsėjo 1-ąją pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. Krepšininkės susirinko Trakuose, kur prakaitą liejo fizinio rengimo treniruotėje miesto stadione. Kaip ir pernai, taip ir šiemet baterijas padeda užkrauti žaidžiančioji vyr. trenerio asistentė Rima Valentienė.

Šį tarpsezonį LKL klubai naujaisiais pirkiniais savo gerbėjų kol kas nedžiugina (Fotodiena.lt)

Vidurvasaris: LKL klubų sudėties komplektavimą stabdo dideli žaidėjų pageidaujami atlyginimai (2)

07.15 13:02

Liepos 15-oji – tradiciškai vadinama vidurvasariu. Nuo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) paskutinio 2014–2015 metų sezono mačo prabėgo jau kiek daugiau nei mėnuo, tačiau klubai vis dar vangiai komplektuoja sudėtis. Vos pasibaigus paskutiniam susitikimui, LKL buvo unikali situacija – nė viena komanda neturėjo vyriausiojo t...

K.Lavrinovičiaus su šeima laukia ilgos atostogos (Fotodiena.lt)

K.Lavrinovičius šią vasarą turi vos vieną rūpestį – kaip išnaudoti ilgas atostogas (3)

06.12 19:00

Kšištofas Lavrinovičius po ilgesnės pertraukos turės tikras vasaros atostogas ir jam nereikės sukti galvos nei dėl būsimo sezono, nei dėl Lietuvos rinktinės reikalų. 36-erių puolėjas turi kontraktą su Vilniaus „Lietuvos rytu“, o Jonas Kazlauskas jo neįtraukė net į išplėstinį kandidatų sąrašą, todėl brolis šią vasarą ti...

CSKA bandys įkalbėti A.Kirilenką likti komandoje dar sezonui (Scanpix nuotr.)

CSKA šią vasarą laukia nemažai permainų (5)

06.10 12:47

Eurolygos finaliniame ketverte vėl susimovusi Maskvos CSKA komanda baigė sezoną iškovodama Vieningosios lygos čempionės titulą. Dabar klubo vadovai kimba į darbus, kadangi pajėgiausiai Rusijos ekipai neišvengiamai atėjo permainų metas. Aleksandras Kaunas ir Andrejus Kirilenka jau paskelbė apie karjeros pabaigą.

M.Gecevičius ir A.Kavaliauskas tapo laisvaisiais agentais (Fotodiena.lt)

„Lietuvos ryto“ kito sezono paveikslas: ar klubui pavyks išlaikyti A.Kavaliauską ir M.Gecevičių? (54)

06.09 14:00

Vilniaus „Lietuvos rytas“ dar vieną sezoną baigė neiškovodamas nė vieno titulo – Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurėje užimta antra vieta.

LMKL klubų vadovų laukia darbinga vasara (Foto: Augustas Didžgalvis)

LMKL klubų vadovų planuose – NBA, motociklas ir vasara su meškere

05.15 11:11

Ilgo ir varginančio Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) 2014–2015 metų sezono uždanga nusileido prieš beveik mėnesį. Lietuvos rinktinės žaidėjos spėjo pailsėti ir jau savaitę lieja prakaitą treniruočių stovykloje, kitos krepšininkės dar tik planuoja atostogas, o LMKL klubų vadovai toli gražu galvoja ne apie poilsį.

A.Kelmelis šiuo metu yra vienintelis Kėdainių klubo žaidėjas (V.Mikaičio nuotr.)

LKL klubų mozaika: vieniems trūksta kelių krepšininkų, kitiems reikia burti visą komandą (15)

08.13 09:22

2014 metų tarpsezonis ir vasara jau pasiekė finišo tiesiąją. Daugelis Europos ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų per artimiausias kelias savaites kibs į darbus ir pradės rengtis artėjančiam sezonui.

„Švyturio“ arena Fotodiena.lt

Vasaros antra pusė: pasyviai sudėtį komplektavusių LKL klubų laukia itin karštos artimiausios savaitės (8)

07.21 17:17

Kalendorinė vasara jau persirito į antrąją pusę, o tai reiškia, kad Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų laukia pats darbymetis. Kol kas šią vasarą aktyviausiai darbuojasi Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir „Šiaulių“ komandos, pasirašiusios atitinkamai penkias ir tris sutartis su krepšininkais.

motiejunas paulius 10

P.Motiejūnas: krepšininkų požiūris į vasaros atostogas keičiasi (1)

08.27 12:12

Į nacionalines vyrų bei jaunimo rinktines nepatekę Lietuvos krepšininkai vasaros veltui neleido. Net trys dešimtys žaidėjų visą mėnesį liejo prakaitą profesionaliems krepšininkams skirtoje stovykloje „Adidas Summer Camp“. Vienas stovyklos rengėjų Paulius Motiejūnas džiaugiasi, kad pirmasis blynas neprisvilo, o krepšini...

lavrinovic ksystof 11 LT

K.Lavrinovičius vasarą skirs poilsiui (8)

06.20 17:20

Naudingai rungtyniavęs ir Sienos "Montepaschi" (Italija) čempionų titulą apginti padėjęs Kšyštofas Lavrinovičius vasarą skirs poilsiui ir fiziniam atsigavimui. Ankstesnes vasaras praleidęs gydydamasis traumas arba atidavęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, puolėjas šįmet nacionalinės komandos vyriausiojo trenerio Kęst...

Įdomus faktas

Arvydą Sabonį ir Valdemarą Chomičių, tuo metu gyvenusius ir žaidusius Ispanijoje, kartą pakvietė į miesto šventę, kurioje dalyvavo daug automobilių firmų. Mėgstantis pamiegoti Sabas šventę pramiegojo, o V.Chomičiui BMW firmos atstovai pasiūlė jų automobiliu dalyvauti ralyje. Krepšininkas iš Lietuvos laimėjo pirmą vietą ir buvo apdovanotas milžiniška taure.