venskus

E.Venskus nuo kito sezono atstovaus „Lietkabeliui“ (BNS nuotr.)

„Iš eilutės“ su E.Venskumi: apie laukiančius iššūkius „Lietkabelyje“, Š.Jasikevičiaus autoritetą ir adaptaciją vyrų krepšinyje (3)

06.29 13:56

Krepsinis.net podcastas Iš eilutės pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir žurnalistas Tautvydas Kubilius bei Pralaužk vieną šaltą veidas ir balsas Airidas Jankus.

E.Venskus keliasi į Panevėžį (Foto: Dainius Lukšta)

„Lietkabelis“ skolinasi „Žalgirio“ jaunuolį (23)

06.17 17:01

Europos taurėje rungtyniausianti Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa turi pirmąjį naujoką – juo tapo neseniai 20-ąjį gimtadienį pažymėjęs 205 cm ūgio Erikas Venskus.

Nemaža dalis „Žalgirio“ dublerių kitą sezoną turėtų pakeisti komandą (Nuotr. NKL)

„Žalgirio“ dublerių perspektyvos: gęstantys talentai ir į pagrindinę komandą besibeldžiantys jaunuoliai (38)

05.18 07:00

Kauno Žalgirio dubleriai šį sezoną NKL pirmenybėse finišavo penktoje turnyrinės lentelės vietoje, o prie komandos vairo pirmus metus stovėjo daug patirties su jaunimo krepšiniu turintis Arvydas Gronskis.

R.Jokubaitis yra vienintelis per pastarąjį penkmetį dubleriuose žaidęs krepšininkas, kuris pagrindinėje sudėtyje yra iki šiol (BNS nuotr.)

„Žalgirio“ jaunimo sistemos penkmetis: daug žaidėjų LKL komandoms, bet ne pagrindinei sudėčiai (22)

05.08 12:25

Niekas Lietuvoje neabejoja, kad būtent Kauno Žalgirio ir Vilniaus Ryto jaunimo sistemos yra pačios geriausios. Nieko nuostabaus, kadangi būtent šie klubai gali pasiūlyti žaidėjams geriausias sąlygas tobulėti ir siekti aukštumų.

E.Venskus išvengė vakarienės pirkimo (BNS nuotr.)

100-ąjį tašką pelnęs E.Venskus: Kavaliauskas sakė, kad nupirks vakarienę, jeigu įmesiu (4)

04.08 15:29

Kai Erikas Venskus pelnė 100-ąjį Kauno Žalgirio tašką rungtynėse su Šiauliais, atsarginių žaidėjų suolelis ėmė ošti, o treneris Šarūnas Jasikevičius šypsodamasis užsidėjo rankas ant galvos.

E.Venskus nori žaisti „Žalgirio“ pagrindinėje komandoje (Dainius Lukšta, NKL)

Dziudo į krepšinį išmainęs „Žalgirio“ talentas svajoja tapti startinio penketuko nariu Eurolygos kovose (1)

11.09 14:20

Erikas Venskus yra rezultatyviausias ir naudingiausias Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos žaidėjas Nacionalinėje krepšinio lygoje, jis patenka ir tarp kelių jaunųjų „Žalgirio“ talentų, kurie sezono metu lankosi pagrindinės komandos treniruotėse. 18-metis 205 cm ūgio vidurio puolėjas dedasi tvirtus pamatus savo karjerai...

sestokas_zygimantas_13 Organizatorių nuotr.

LKL snaiperį Ž.Šeštoką įveikė SKM auklėtinis (2)

02.17 15:52

Sekmadienio popietė ypatinga buvo dėl dviejų priežasčių – Vasario 16-oji lietuviams žymėjo valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Įdomus faktas

Ramūnas Šiškauskas vaikystėje lankė bokso treniruotes.